Pāriet uz galveno saturu

Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi

Sauļošanās līdzekļi no A līdz Ž
Sagatavojieties vasarai (un ne tikai), iegādājoties īpašajam piedāvājumam izvēlētos sauļošanās aizsarglīdzekļus.
20% atlaide zīmola „Braun” precēm
Pirkumu grozā ievadiet kodu braun un saņemiet 20% atlaidi visām zīmola „Braun” precēm. Šī atlaide nav spēkā īpašā piedāvājuma un izpārdošanas precēm.
5 bezmaksas paraudziņi iepazīšanās nedēļā
Iztērējiet vismaz 40 € par izvēlētu zīmolu precēm un pirkumu grozā izvēlieties 5 bezmaksas paraudziņus, kas mainās katru dienu.
Zīmola „Chicco” mitrās salvetes BEZ MAKSAS
Pērkot zīmola „Chicco” mazuļiem paredzētās preces par vismaz 13 €, dāvanā saņemsiet bērniem paredzēto mitro salvešu iepakojumu (60 gab.).
Zīmola „NOBEA” preces bez piegādes maksas
Visu pirkumu piegādāsi bez maksas, ja iegādāsieties zīmola „NOBEA” dekoratīvo kosmētiku par vismaz 10 €.
Zīmola „Collistar” dāvanu izlase
Pirkumu grozā jūs gaidīs brīnišķīgu dāvanu izlase, ja iegādāsieties mūsdienīgā un aizrautīgā zīmola „Collistar” preces par vismaz 40 €.
2 dāvanas no zīmola „Glamglow”
Visiem leģendārā zīmola „Glamglow” preču pirkumiem pievienosim dāvanu — izgaismojošu attīrošo ūdeni. Tāpat pievienosim auduma masku, ja iegādāsieties šā zīmola preces par vismaz 29 €.
Bezmaksas piegāde un dāvana zīmola „Aveda” precēm
Pērkot zīmola „Aveda” dabisko sastāvdaļu kosmētiku, visu pirkumu piegādāsim bez maksas. Turklāt dāvanā saņemsiet intensīvi mitrinošu roku krēmu, ja iegādāsieties šā zīmola preces par vismaz 49 €.
Zīmola „Tommy Hilfiger” kosmētikas somiņa BEZ MAKSAS
Pērciet zīmola „Tommy Hilfiger” preces par vismaz 39 € un saņemiet dāvanu — kosmētikas somiņu.
Dāvanas zīmola „House 99” pirkumiem
Pērkot zīmola „House 99”, kura reklāmas seja ir futbola leģenda Deivids Bekhems, jebkuras preces, pirkumu grozā varat izvēlēties dāvanu. Pirkumi par vismaz 20 € papildus saņem tualetes piederumu somiņu.
Smaržu Comme Des Garçons miniatūra ar bezmaksas piegādi
Pērkot Comme Des Garçons smaržas, izvēlaties pirkuma grozā miniatūras aromātu. Turklāt mēs piegādāsim jums pasūtījumu bez pasta izdevumiem.

Atlaides nesummējas, un piedāvājumi neattiecas uz izpārdošanas un gala izpārdošanas precēm. Piedāvājums ir spēkā, kamēr preces ir noliktavā.