Pāriet uz galveno saturu

 
 Iemesli, kāpēc izvēlēties Notino

 

90 dienas atgriešanai

Netrāpījāt ar dāvanu vai nejauši kaut ko “saklikšķinājāt”? Vai arī produkts Jums nebija piemērots un nezināt, ko ar to tagad iesākt? Mēs zinām – nosūtiet preces atpakaļ vai nododiet filiālē, un mēs atmaksāsim pilnu cenu. Visu ērti varat izdarīt savā My Notino lietotāja profilā. Ja Jums tā vēl nav, ir laiks to  izveidot un atvieglot iepirkšanos :-)

Papildu informāciju var saņemt arī pa e-pastu info@notino.lv vai tālruni 530 514 014. Turpat arī sniegsim padomu, piemēram, par vispiemērotākās dāvanas izvēli.

Mūsu noliktavā ir gandrīz viss

Esam Eiropā lielākais kosmētikas un smaržu e-veikals, un šobrīd piedāvājam vairāk nekā 82 000 preču no 1500 zīmoliem! Un mēs patiešām paļaujamies uz to, ka lielākā daļa produktu ir noliktavā un nosūtām Jums smaržīgās paciņas tajā pašā dienā, kad tās pasūtāt. Lai to paveiktu, mūsu noliktavā strādā vairāk nekā tūkstoš darbinieku.

Vienāda cena e-veikalā un veikalos

Izmēģināt smaržas veikalā un vēlāk tās lētāk nopērkat internetā? Pie mums nekas tamlīdzīgs nav jādara. Notino garantējam vienādi lieliskas cenas e-veikalā, veikalos un mobilajā lietotnē.

Bezmaksas piegāde simtiem produktu

Vai zinājāt, ka mums ir daudz produktu ar bezmaksas piegādi? Ieskatieties. Ar prieku piegādāsim paciņas virs XY EUR jebkurā mūsu veikalā bez maksas. Ja izmantosiet kādu no mūsu sadarbības pārvadātājiem, Jums būs jāmaksā par piegādi, sākot no XY EUR.

Padoms! Ja nevēlies maksāt par piegādi, pirkuma beigās apskatieties sadaļu ar produktiem ar bezmaksas piegādi, un kaut kas Jums noteikti iekritīs acīs grozā, un par piegādi nemaksāsiet ne centa.

Gravēšana: patiesi personiska dāvana

Uz smaržām vai kosmētikas saskaņā ar Jūsu vēlmēm varam ar lāzeru  iegravēt personisku novēlējumu. Tā var būt atzīšanās mīlestībā, zīmīgs datums vai pat iniciāļi – Notino neierobežo iztēli.

Kā to izdarīt? Tas ir vienkārši. Pirms pasūtīšanas ierakstiet vēlamo tekstu tieši produkta lapā. Vairāk par gravēšanu un tai piemērotiem izstrādājumiem varat uzzināt šeit.

Notino Jūsu mājās

Cītīgi strādājam pie palīgrīkiem, kas atvieglos iepirkšanos pie mums. Vai zināt, piemēram?

  • Try It First: Nebaidieties pasūtīt smaržas, krēmu vai kosmētiku, ko nezināt. Mēs atsūtīsim arī paraudziņu, kuru izmēģināsiet vispirms. Ja produkts Jums nederēs, mūsu kurjers to paņems no Jums bez maksas un atdos par to naudu. Ar Try It First kosmētikas piedāvājumu varat iepazīties šeit.
  • Discovery Box:  Regulāri sagatavojam skaistumkopšanas kastītes, kurās ir daudz pasaules zīmolu kosmētikas paraudziņu. Aplūkojiet aktuālo piedāvājumu un izvēlieties kādu sev! Tās tiek ātri izpārdotas.

Luksusa dāvanu iesaiņošana

Ietaupiet laiku sarežģītai dāvanu iesaiņošanai. Mēs labprāt profesionāli iesaiņosim Jūsu preces elegantā kastītē ar atlasa lenti izvēlētajā krāsā. Papildus varam pievienot arī personisku novēlējumu, ko uzdrukāsim uz kartītes un pievienosim dāvanai.

Papildu informācija par dāvanu iesaiņošanu atrodama šeit.

Padoms! Dāvanu kastīte ar magnētisko aizdari kalpos arī kā dizaina kārbiņa visiem tiem vannasistabas sīkumiem, kas mēdz ātri pazust.

Sekojiet mums un esiet (vēl) skaistāki

  • Jaunumu lapā ir visi slepenie ieteikumi par akcijām, atlaidēm un jaunumiem. Piesakieties tai vietnes apakšdaļā.
  •  Facebook lapā bieži rīkojam konkursus ar vērtīgām balvām, tāpēc ir vērts mums sekot tieši tur!
  • Instagram ir lielisks iedvesmas avots visiem, kurus kosmētika interesē vairāk nekā citiem.
  • Visbeidzot, neaizmirstiet lasīt mūsu skaisto blogu, kurā ir daudz noderīgu padomu, kā būt vēl skaistākiem un stilīgākiem!
  • Padoms! Mūsu Instagram profilā atradīsiet vairāku lielisku meistarklašu videoierakstus, kas dažu minūšu laikā iemācīs izveidot perfektu grimu.

Mēs strādājam Jums!

Nezināt, kuru produktu izvēlēties, vēlaties kaut ko pajautāt vai nepieciešama palīdzība ar pasūtījumu? Rakstiet mums uz info@notino.lv vai zvaniet 530 514 014, un mēs ar prieku palīdzēsim. 

Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti lieliski runā Jūsu valodā.

Mūs var sazvanīt:

No pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 9.00 līdz 17.00