Astoņi iemesli, kāpēc iepirkties interneta veikalā Notino

 


1. Mūsu noliktavā ir vairāk nekā 55 000 preču no 1150 zīmoliem

Šeit atradīsiet smaržu un kosmētikas preču izlasi par lieliskām cenām. Izvēlieties no vairāk nekā 55 000 precēm, ko piedāvā 1150 pasaules un vietējie zīmoli, kas ražo ne tikai smaržas, bet arī ādas, matu un ķermeņa kosmētiku, aromātus mājai un skaistumkopšanas piederumus.

 


2. Vienmēr lieliskas cenas tiešsaistē

Mūsu pamatnostādnes — viens veikals, viena prece, viena tiešsaistes veikala cena. Nav svarīgi, vai iegādājaties ikdienas vai izsmalcinātus produktus, mūsu tīmekļvietnē vienmēr ir pievilcīgas cenas.

 


3. Bezmaksas piegāde simtiem preču

Mēs regulāri atlasām preces, kuras uz jūsu adresi piegādāsim bez maksas neatkarīgi no šo preču cenas. Sekojiet īpašajiem piedāvājumiem! Ja izvēlaties standarta piegādi, piegādes maksa sākas ar 3,99 €.

 


4. 90 dienu atgriešanas iespēja

Vai neizvēlējāties pareizo dāvanu vai varbūt noklikšķinājāt nepareizo pogu? Viss kārtībā! Nelietotās preces varat nosūtīt mums atpakaļ, un mēs atmaksāsim naudu pilnā apmērā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par atgriešanas noteikumiem, sazinieties ar mums pa e-pastu, sūtot vēstuli uz adresi info@notino.lv, vai zvaniet pa tālruni +371 64 415 229. Tāpat varam arī palīdzēt jums izvēlēties vislabāko dāvanu.


5. Vai nepieciešama palīdzība? Mēs to varam!

Vai nevarat izlemt par preču iegādi, radušies jautājumi vai nepieciešama palīdzība par pasūtījuma noformēšanu? Rakstiet mums uz e-pasta adresi info@notino.lv vai zvaniet pa tālruni +371 64 415 229 — ar prieku palīdzēsim.

Mūsu darba laiks

  • Pirmdien–piektdien: 9:00–17:00.

 

6. Gravējums — pasniedziet dāvanu ar personalizētu vēstījumu

Mēs varam iegravēt personalizētu vēstījumu uz smaržu pudelītes vai dekoratīvās kosmētikas preces (ievadiet tekstu pirms preces pievienošanas pirkumu grozam). Varat atzīties mīlestībā, iegravēt īpašu datumu vai, piemēram, iniciāļus, — iztēlei nav robežu. Šāda dāvana būs personiska! Un tieši šādas dāvanas silda sirdi un netiek aizmirstas.

Plašāku informāciju par iegravēšanas pakalpojumu un precēm uzzināsiet šeit.

 


7. Grezns bezmaksas dāvanu iesaiņojums

Lai dāvanas pirmais iespaids pirms tās izsaiņošanas būtu īpaši iespaidīgs (jā, pirmais iespaids ir patiesi svarīgs), mēs piedāvājam jūsu izvēlētās preces iesaiņot elegantā dāvanu kārbiņā pēc jūsu izvēles. Ar prieku nogādāsim dāvanu jums, lai varat to pasniegt sev tuvam un īpašam cilvēkam.

Plašāku informāciju par dāvanu iesaiņošanu uzzināsiet šeit.

8. Sekojiet mūsu akcijām, īpašajiem piedāvājumiem un padomiem, kā kļūt vēl skaistākiem

Ar prieku palīdzēsim, sniedzot skaistumkopšanas un stila padomus. Saviem klientiem regulāri publicējam padomus, video, pamācības un rakstus par preču pareizu lietošanu un to, kā radīt savu unikālo stilu.

Reģistrējieties!

  • Reģistrējieties mūsu jaunumu saņemšanai (ievadiet savu e-pasta adresi šīs lapas apakšā), un jūs nekad nepalaidīsiet garām īpašos piedāvājumus, atlaides vai jaunu preču pievedumu.
  • Sekojiet mums sabiedriskajā tīklā „Facebook” un laimējiet lieliskas balvas!
  • Iedvesmai apskatiet mūsu profilu attēlu tīklā „Instagram”.
  • Sekojiet mūsu emuāriem, kur dalāmies ar skaistumkopšanas un stila padomiem.