Pāriet uz galveno saturu

Par mums

Mēs, Notino, uzskatām, ka skaistumam jābūt pieejamam ikvienam. Jo skaistums sniedz pārliecību un ienes pārmaiņas. Kad cilvēki jūtas skaisti, viņiem ir vieglāk sasniegt savus mērķus. Un, savukārt, viņi padara pasauli sev apkārt skaistāku.


Jau kā 17 gadus mēs esam kopā ar jums

Mūsu ceļojums sākās 2004. gadā Čehijā. Jau tad mūsu galvenais mērķis bija padarīt Eiropu skaistāku. Mūsu 16 miljoni apmierinātu klientu ir pierādījums tam, ka mēs ejam pareizajā virzienā. Taču tā ir arī liela apņemšanās. Apņēmība nepārtraukti pilnveidoties, izvēlēties jums labākās kvalitātes produktus un piegādāt tos pēc iespējas ātrāk, vienmēr būt pieejamiem un padarīt iepirkšanos par jauku pieredzi. Apņemšanās turpināt kopīgu ceļu, lai padarītu skaistumu pieejamāku. Pie katras izdevības. Jebkur pasaulē.


Plašs smaržu un kosmētikas klāsts vienmēr par lieliskām cenām

17 darbības gados esam kļuvuši par lielāko smaržu un kosmētikas tiešsaistes veikalu Eiropā. Paldies jums. Šodien jūs varat izvēlēties no 55 000 unikālu produktu klāsta, ko piedāvā 1 150 pasaules un mazāki, vietējie zīmoli. Un mēs pastāvīgi strādājam, lai katru dienu piedāvātu jums jaunus un labākus piedāvājumus. Pagājušajā gadā vien, jūs no mums iegādājāties 55 miljonus produktu.
Apmeklējiet mūs mūsu veikalos

Mēs sen jau vairs neesam tikai e-veikals. Mēs pakāpeniski paplašinām savu veikalu tīklu, kur mūsu skaistumkopšanas konsultanti vienmēr sniegs jums padomus par populārākajiem un jaunākajiem produktiem. Jau no paša sākuma esam centušies būt cieši saistīti ar tehnoloģijām. Pašlaik mēs to izmantojam arī savos veikalos, lai savienotu tiešsaistes iepirkšanās pasauli ar personīgo pieredzi. Mūsu veikali atrodas lielākajās Čehijas, Slovākijas, Polijas, Ungārijas, Austrijas, Rumānijas, Bulgārijas un Ukrainas pilsētās.


Mēs varam apstrādāt līdz 140 000 pasūtījumu dienā

Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt jums vispiemērotākos produktus. Tajā pašā laikā mūsu mērķis ir nogādāt tos pie jums droši un pēc iespējas ātrāk. Pateicoties mūsu pašu tehnoloģijām, perfekti pārvaldītai loģistikai un sadales centram, jūsu pasūtījums ir ceļā pie jums vidēji divu stundu laikā. Mēs varam apstrādāt līdz 140 000 pasūtījumu dienā. Kā interesants fakts it tas, ka pagājušajā gadā mēs piegādājām 12 miljonus pasūtījumu.


Mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt

Klientu apmierinātība vienmēr ir bijusi un vienmēr būs mūsu galvenā prioritāte. Vairāk nekā 1 600 mūsu darbinieku katru dienu strādā, lai nodrošinātu to, ka viss darbojas nevainojami. Mēs runājam 19 valodās un strādājam 5 dienas nedēļā, tāpēc jebkurā laikā varam jums palīdzēt ar produktu izvēli un tehniskām problēmām.

Jūs mums vienmēr esat pirmajā vietā. Bieži vien arī mēs jums

Čehijā un Slovākijā jūs esat mūs apbalvojuši „ShopRoku” konkursā kā vislabāko e-veikalu visās nozarēs, kā arī ieguvām Popularitātes balvu kategorijā „Skaistumkopšana un veselība”. Mēs esam arī vispopulārākais e-veikals Ungārijā kategorijā „Skaistumkopšana un veselība” un vislabākais skaistumkopšanas e-veikals Polijā pēc konkursu „Ranking Zaufanych Sklepów” rezultātiem.