Taukainas ādas kopšana

FILTRĒT PĒC
  • Taukains
Filtrēt
MELNĀ PIEKTDIENA
Cenu diapazons

līdz

Zīmols
Rādīt vairāk
Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Vērtējums
  •   1
Dižpārdokļi

Rūpējieties par taukainu ādu, izvēloties atbilstošus līdzekļus! Izvēlieties maigu želeju sejas mazgāšanai vai matējošu toniku un vieglu mitrinošu līdzekli taukainai ādai un baudiet skaistu ādu katru dienu.

Kā noteikt, vai āda ir taukaina?

Uz taukainas ādas veidojas vairāk liekā sebuma. Kā to noteikt?

  • Jūsu āda ir spīdīga, un tonālais krēms nav noturīgs.
  • Poras ir palielinātas.
  • Uz ādas veidojas pūtītes un pinnes.

Rūpes par taukainu ādu

Rūpējieties par savu ādu un vienmēr rūpīgi noņemiet dekoratīvo kosmētiku. Šādi novērsīsiet pūtīšu veidošanos un poru aizsprostošanos. Želejas un putas sejas tīrīšanai, kā arī skrubji, ir lieliski piemēroti taukainas sejas ādas attīrīšanai. Vienmēr pēc tam lietojiet nomierinošu toniku, lai āda būtu nomierināta un mitrināta.

Mitrinoši līdzekļi taukainai ādai

Kurš mitrinošais līdzeklis ir labāk piemērots taukainai ādai? Šī krēma mērķis ir matēt ādu un regulēt sebuma veidošanos, līdz ar to jums jāizvēlas netaukains, barojošs vai komedogēnisks mitrinošs līdzeklis. Nekomedogēniski mitrinošie līdzekļi neaizsprosto poras. Varat izvēlēties Bioderma vai Vichy līdzekļus taukainai ādai un priecāties par skaistu ādu visas dienas garumā!

Vai zinājāt, ka taukainai ādai ir savas priekšrocības? Vairāk sebuma nozīmē, ka āda ir elastīgāka un mazāk redzamas grumbiņas salīdzinājumā ar cilvēkiem, kam ir sausa āda.