Lūpukrāsas

Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Vērtējums
 •   1
Dižpārdokļi

Atrodiet vislabāko lūpukrāsu

Vai zinājāt, ka lūpukrāsa ir vispopulārākais dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, ko izvēlas sievietes? Nav citas dekoratīvās kosmētikas preces, kas mainītu jūsu izskatu tik spilgti kā lūpukrāsa. Mūsu piedāvājumā ir gan sarkanas, gan miesaskrāsas lūpukrāsas kolekcijas, kā arī matētas, spīdīgas, krēmveida un šķidrās lūpukrāsas. Kuru izvēlēsieties jūs?

Kā izvēlēties lūpukrāsu pēc toņa?

 • Sarkana lūpukrāsa padarīs jūs par liktenīgo sievieti, bet lūpām piešķirs jutekliskumu. Klasiska izvēle, kas piestāvēs gan blondo, gan melno un brūno matu īpašniecēm. Viss, kas jādara, ir jāatrod savs tonis.
 • Ja jums patīk mazliet ekscentritātes, izvēlieties melnu lūpukrāsu. Ja vēl neesat tik drosmīga, varat izvēlēties lūpukrāsu ar tumši violetu vai sarkanvīna krāsas toni.
 • Vai nevēlaties pievērst sev pastiprinātu uzmanību? Izmēģiniet rozā lūpukrāsu. Gaiši rozā lūpukrāsa ir īpaši piemērota maigam, rozīgam ādas tonim. Taču aveņu rozā toņa lūpukrāsa būs piemērota vasaras un ziemas tipa ādas toņiem. Visiem ādas toņiem burvīgi izskatīsies koraļļu rozā lūpukrāsa .
 • Maigāku izskatu iegūsiet, izvēloties brūnu vai miesaskrāsas lūpukrāsu. Tā būs ideāla izvēle, jo īpaši, ja vēlaties dabisku grimu — lieliska gan ikdienā, gan saviesīgos vakaros.
 • Ja vēlaties grimu mainīt atbilstoši noskaņojumam, tad lūpukrāsu komplekts sniegs izvēles iespējas, ļaus ietaupīt un veidot lūpu grimu, kā vien vēlaties!

Kā atrast lūpukrāsas toni atbilstoši sniegtajam efektam un īpašībām

Matētas un spīdīgas lūpukrāsas

 • Matēta lūpukrāsa ir klasiska un piemērota izvēle gandrīz vienmēr — kā birojā, tā ballītē. Lūpas vienmēr izskatās samtaini gludas! Izvēlieties labāko matēto lūpukrāsu atbilstoši ādas tonim, kā arī savu lūpu lielumam. Jo mazākas ir lūpas, jo gaišāks tonis jāizvēlas.
 • Spīdīgas un mirdzošas lūpukrāsas izskatās gan kārdinoši, gan svinīgi. Dienas laikā izvēlieties neitrālākus toņus, bet ballītē varat apžilbināt citus un izvēlēties metāliska toņa lūpukrāsas.

Noturīgas, ūdensnoturīgas un mitrinošas lūpukrāsas

 • Noturīga lūpukrāsa saglabās toņa spilgtumu pat pēc rīta kafijas. Nav brīnums, ka šīs lūpukrāsas parasti nezaudē noturību arī pēc skūpstiem, un varat bučot savu partneri, cik daudz vien vēlaties. Ja gribat, lai lūpukrāsa saglabājas īpaši ilgi, lietojiet lūpu bāzi vai lūpukrāsas fiksāžu, un lūpu grims būs noturīgs visas dienas garumā.
 • Vai meklējat lūpukrāsu, kas būtu ideālais sabiedrotais brīvdienām pludmalē? Izvēlieties uzticamu un ūdensnoturīgu lūpukrāsu, kas savas īpašības saglabās arī peldes vai lietus laikā.
 • Ja jums ir sausas lūpas, izvēlieties mitrinošu lūpukrāsu ar vitamīniem un eļļām, lai lūpas izskatītos veselīgas un koptas.

Mūsu padoms! Lūpu zīmulis ir praktiskākais dekoratīvās kosmētikas līdzeklis! Ar lūpu zīmuli jūsu lūpas vienmēr izskatīsies ideāli.

Atklājiet labākās lūpukrāsas no Lancôme, MAC Cosmetics, Maybelline, NYX Professional Makeup un citiem slaveniem zīmoliem!