Pāriet uz galveno saturu

2022. GADA MELNĀ PIEKTDIENA

Kad ir 2022. gada Melnā piektdiena?

Šogad Melnā piektdiena ir 25. novembrī, bet notino.lv piedāvā Melnās piektdienas cenas visu nedēļu, no pirmdienas 21. novembra līdz svētdienai 27. novembrim. Pietiekami daudz laika, lai iegādātos visas iecienītākās preces par neticami zemām cenām.

Interneta veikala Notino īpašie piedāvājumi un izpārdošanas

Vai nevarat sagaidīt Melno piektdienu? Piedāvājam atlaides visu gadu. Sekojiet līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem vai reģistrējieties un saņemiet mūsu informatīvo paziņojumu, lai vairs nenokavētu nevienu atlaidi savām iecienītākajiem aromātiem un kosmētikas precēm.

Kas ir Melnā piektdiena interneta veikalā Notino?

Melnā piektdiena interneta veikalā notino.lv ir atlaides nedēļas garumā iecienītākajiem aromātiem un skaistumkopšanas precēm. Izmantojiet akcijas kodu un saņemiet 20% atlaidi izvēlētām zīmolu precēm. Iegādājieties preces par īpašām cenām no tādiem zīmoliem kā Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier un citiem.

Kāpēc pie mums ir arī Vasaras melnā piektdiena?

Vai meklējat sauļošanās līdzekli, preces ceļojumiem vai jaunu kosmētiku un aromātu vasaras festivālam? Interneta veikala Notino vasaras melnās piektdienas izpārdošana ir domāta tieši jums — ietaupiet 20% no visa nepieciešamā un ietaupīto summu novirziet nākamajam ceļojumam. Pat vissaulainākajai vasarai ir nepieciešama Melnā piektdiena!

Kas ir Melnā piektdiena?

Melnā piektdiena ir iepirkšanās drudzis, kas aizsākās ASV un ir izplatījies visā pasaulē. Melnās piektdienas izpārdošana notiek piektdienā pēc Pateicības dienas un piedāvā lielas atlaides. Katru gadu Melnā piektdiena aizsāk iepirkšanās drudzi pirms Ziemassvētkiem.

Melnās piektdienas pirmsākumi meklējami 1929. gadā, kad Ņujorkas birža piedzīvoja krahu un sākās ekonomiskā krīze, un daži mazumtirgotāji sāk piedāvāt atlaides un mudināt cilvēkus atsākt iepirkšanos. Šis pasākums guva atsaucību, un tagad Melnā piektdiena ir viens no lielākajiem gada iepirkšanās pasākumiem.