Pāriet uz galveno saturu

Vichy

Par zīmolu Vichy

Vichy ir farmaceitisks zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes un uzticamus ādas kopšanas līdzekļus. Tie ir īpaši izstrādāti, lai nodrošinātu nepieciešamo kopšanu jebkuram ādas tipam, tostarp arī sevišķi jutīgai ādai. Pateicoties nomierinošajām un stiprinošajām īpašībām, kas piemīt Višī mineralizētajiem termālajiem ūdeņiem, un citām aktīvajām sastāvdaļām, rezultāti ir redzami jau pēc pāris dienām. Višī termālo ūdeņu noslēpums ir zināms jau gadsimtiem ilgi. Senie romieši šo termālo avotu pat veltīja skaistuma dievietei.

 

Vichy ir lielisks veiksmīgas mijiedarbības piemērs, kur skaistums sastopas ar zinātni. Zīmola galvenās vērtības ir pierādāmi rezultāti, uz jaunākajiem pētījumiem balstīta tehnoloģija, stingrs ētikas kodekss, kā arī visiem ādas tipiem piemērots sastāvs.

Zīmola Vichy preces ik dienu palīdz cilvēkiem visā pasaulē rūpēties par savu ādu. Zīmola laboratoriju misija ir izstrādāt vislabākās kvalitātes daudzpusīgas ādas kopšanas līdzekļu līnijas, kas ir piemērotas jebkuram ādas tipam un visai ģimenei. Lai arī kādas būtu jūsu vajadzības, zīmola Vichy ādas kopšanas līdzekļi vienmēr spēj piedāvāt piemērotu risinājumu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu