Pāriet uz galveno saturu

Nagu laka

Lepojieties ar savu manikīru! Laba nagu laka ir kompliments jūsu personībai. Varat izvēlēties nagu lakas toni pēc savas personības, noskaņojuma vai gadalaika.

 

Nagu laka ar mirdzumiem ir lieliska izvēle ballīšu manikīram, neona toņi lieliski izskatīsies vasaras mēnešos, bet franču manikīrs ir lieliska izvēle ikdienas darbam birojā. Izvēlieties sev piemērotu no dažādajiem toņiem un neaizmirstiet arī par atbilstošiem piederumiem gēla manikīram vai kvalitatīvai nagu kopšanai.

Gēla nagu laka

Vai vēlaties ilgnoturīgu nagu laku ar izteiktu spīdumu un vieglu klājumu? Gēla nagu laka ir piemērota izvēle. Tās ātri nožūst, to noturība ir līdz 3 nedēļām, un tās ir drošas pret skrāpējumiem. Varat izvēlēties starp divu veidu gēla nagu lakām.

  • UV gēla lakas — UV gēla laka jānostiprina zem UV lampas. Tās klāj virs pamatkārtas un pirms virskārtas.
  • Gēla laka lietošanai bez lampas — nav nepieciešama UV lampa. Ātri nožūst, ir ilgnoturīga un viegli noņemama.

Stiprinoša nagu laka

Vai jūs uztrauc trauslie nagi, kas šķeļas un lūst? Joprojām varat izvēlēties skaistu nagu laku — tikai izvēlieties stiprinošu. Tā baros nagus, atjaunos tos un sniegs veselīgu un skaistu izskatu. Barojošo laku varat izmantot arī kā pamatkārtu, pirms klājat krāsainu nagu laku.

Ko par jums stāsta iecienītais nagu lakas tonis?

Vai jums patīk koši toņi, caurspīdīga nagu laka vai ar metālisku spīdumu? Uzziniet, ko nagu laka stāsta par jums.

  • Balta nagu laka nav tikai franču manikīram. Balta toņa nagi ir krietna rakstura simbols, lieliski izskatās kāzās vai ja jums ir skaists iedegums vai tumša ādas krāsa.
  • Daudziem cilvēkiem melna nagu laka asociējas ar skumjām, bet tā iemieso ko vairāk. Uzskata, ka melno nagu lakas toni iecienījušas mākslinieciskas un nedaudz dumpinieciskas dvēseles.
  • Sarkanā nagu laka ir iecienīta izvēle kaislīgām un pārliecinātām sievietēm, bet rozā — sapņotājām un romantiķēm.
  • Vai esat drosmīga personība ar organizatora raksturu un uzņēmēja dvēseli? Vai vēlaties izcelties? Izvēlieties violetu vai zilu nagu laku!
  • Neaizmirsīsim par dzelteno nagu lakas toni, kas lieliski piestāvēs optimistiskām un draudzīgām sievietēm ar burvīgu humora izjūtu un vēlmi eksperimentēt.

Ja vēlaties nagu lakas toni, kas nedaudz atšķirsies, izmēģiniet matētu nagu laku, košāku toni vai arī nolakojiet katru nagu savā krāsā. Jāsteidzas? Izmēģiniet ātri žūstošu nagu laku, kas nožūst ievērojami ātrāk.

Interneta veikalā notino.lv ir plašas izvēles iespējas, tāpēc meklējiet tur labākās nagu lakas un nagu laku komplektus no tādiem profesionāliem zīmoliem kā OPI, Semilac Paris vai Essie.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu