Pāriet uz galveno saturu

Bārdas skuvekļi un vienreizlietojamie skuvekļi

Ātra, ērta un precīza skūšanās. Interneta veikals notino.lv piedāvā labākos mitras skūšanās bārdas skuvekļus, skuvekļus ar maināmiem uzgaļiem un vienreizlietojamos skuvekļus no tādiem zīmoliem kā Gillette, Wilkinson Sword, Captain Fawcett un citiem cienījamiem ražotājiem.

 

Kādu skuvekli izvēlēties?

  • Vienreizlietojamie skuvekļi — laba izvēle vīriešiem, kas neskujas bieži un nevēlas tērēties skuvekļa vai maināmo asmeņu iegādei. Vienreizlietojamie skuvekļi ir viegli, ērti uzglabājami, un tiem nav vajadzīga apkope.
  • Klasiskais bārdas skuveklis — metāla žiletes skuveklis jālieto kopā ar skūšanās putām. Tas sniedz precīzu, gludu skuvumu — augstākās kvalitātes skuvekļi pat noņem atmirušās ādas šūnas! Viens skuvekļa žilete ļaus noskūties no 5 līdz 7 reizēm.
  • Skuveklis ar maināmu uzgali — vīriešu skuvekļi ar maināmām galviņām ir praktiski, un, pateicoties to kustīgajai galviņai, skūšanās ir droša pat grūti aizsniedzamās vietās. Skuvekļa kāts var kalpot gadiem, bet uzgalis jāmaina ik pēc dažām nedēļām.

Četras darbības pareizai sejas apmatojuma skūšanai

  1. Samitriniet ādu un uzklājiet skūšanās ziepes, skūšanās putas vai skūšanās želeju, lai atvieglotu skuvekļa slīdēšanu pa ādu.
  2. Skujiet ar vieglām, maigām kustībām. Sāciet ar jutīgākajām zonām — kaklu un zodu — un pēc tam turpiniet ar vaigiem un virslūpu.
  3. Noskalojiet skuvekļa asmeņus skūšanās laikā, kā arī pēc nepieciešamības atkārtoti uzklājiet skūšanās līdzekli.
  4. Nomieriniet tikko noskūto sejas ādu ar mitrinošu līdzekli vai pēcskūšanās losjonu.

Vai nevarat izvēlēties klasiskos bārdas skuvekļus vai vienreizlietojamos skuvekļus? Ir arī citi veidi, kā iegūt gludi skūtu ādu. Izmēģiniet elektrisko skuvekli, kas precīzi noskuj sejas apmatojumu, vai bārdas nazi, kas patiks seno skūšanās tradīciju piekritējiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu