Dižpārdokļi

Kāpēc izvēlēties aromātu difuzoru?

Radiet relaksējošu atmosfēru un baudiet iecienītāko aromātu katrā savas mājas stūrī vai birojā. Aromātu difuzors vienmērīgi izdala smaržu telpā, mitrina gaisu un uzlabo noskaņojumu.

Kā izvēlēties aromātu difuzoru?

Galvenajam kritērijam jābūt vēlamajam difuzora veidam. Varat izvēlēties starp dažādiem veidiem — elektriskie difuzori, ultraskaņas, kā arī izsmalcināti aromātu difuzori ar mūsdienīgu dizainu. Katram difuzora veidam ir savi ieguvumi, atšķirīgi mērķi un atbilstība interjeram.

Saprotams, ka varat izvēlēties, arī ņemot vērā dizainu — it sevišķi, ja meklējat aromātisku difuzoru savam skaistumkopšanas salonam vai masāžas salonam. Tādā gadījumā izmēģiniet koka vai keramikas aromātu difuzoru, kas izskatīsies eleganti jebkurā telpā.

Elektriskais difuzors

Elektriska aromātu difuzora izmantošana mājās ir drošāka par aromatizētas sveces vai aromlampas izmantošanu. Šīs preces darbojas bez atklātas liesmas, līdz ar to elektriskais aromātu difuzors būs piemērota izvēle, ja mājas ir bērni un mājdzīvnieki.

Aromātu difuzors ar ultraskaņu

Elektriskie aromātu difuzori galvenokārt izdala aromātu, bet difuzors ar ultraskaņu darbojas arī kāgaisa mitrinātājs. Difuzori ar ultraskaņu izmanto vibrācijas, lai telpas gaisā izdalītu smalku ūdens un ēterisko eļļu migliņu.

Aromātu difuzors ar kociņiem

Šis ir viens no lētākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā piepildīt māju ar patīkamu aromātu. Difuzora darbības princips ir vienkāršs — kociņus vienkārši iemērciet aromatizētā šķidrumā, tie absorbēs aromātu un izdalīs to telpā. Šim difuzoru veidam ir daudz dažādu veidu un dizainu — iecienītākie ir koka, stikla un keramikas, kas izskatās jo īpaši skaisti.

Iegādājieties labākos aromātu difuzorus jau šodien! Piedāvājumā ir aromātu un ēterisko eļļu difuzori, kā arī difuzori ar kociņiem. Tāpat mūsu piedāvājumā ir arī aromātu difuzora uzpildes ar dažādiem aromātiem un maināmie kociņi. Atklājiet mājas aromātu pasauli notino.lv interneta veikalā!