Pāriet uz galveno saturu

ESTÉE LAUDER

Estée Lauder

Kosmētikas zīmols Estée Lauder ir nosaukts tā dibinātājas vārdā, kurš 20. gadsimtā radīja revolūciju skaistumkopšanas pasaulē. Estē Laudere, kuras radinieku vidū bija farmaceits, kosmētikas ražošanā iesaistījās jau no agra vecuma, un nepagāja ilgs laiks, līdz viņa radīja savu pirmo sejas krēmu. Preču ar zīmolu Estée Lauder tirdzniecību viņa sāka 1946. gadā.

Zīmola Estée Lauder pamatā ir aizrautība, neatlaidība un degsme. Estē pati bieži apmeklēja skaistumkopšanas salonus visā Ņujorkā, un zīmola panākumus veicināja atsevišķu klientu personalizētās atsauksmes, kas palīdzēja zīmola Estée Lauder ādas kopšanas precēm iemantot popularitāti.

No neliela uzņēmuma tas pakāpeniski kļuva par izsmalcinātu starptautiska mēroga zīmolu. Leģendārais zīmola Estée Lauder tonālais krēms mūsdienās ir neatņemama grima sastāvdaļa, kas ir atrodama daudzu sieviešu kosmētikas maciņos, savukārt sejas krēms, pateicoties tā izsmalcinātajam sastāvam un zinātniskajai pieejai, ir vislabākā izvēle ādas kopšanai. Zīmola Estée Lauder filozofija ir visai vienkārša — ikviena sieviete var izskatīties lieliski jebkurā vecumā.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu