Pāriet uz galveno saturu

Uriage

Par zīmolu Uriage

Pagājuši 2000 gadi kopš Francijas Alpu sirdī tika atklāts unikālais Iriažas termālais avots, kura ūdens 75 gadus plūst cauri pamatiezim, iegūstot minerālvielas un mikroelementus. Šī ūdens ar atjaunojošajām īpašībām labvēlīgo iedarbību kopš 1992. gada savos novatoriskajos kosmētikas līdzekļos izmanto uzņēmuma Uriage dermatoloģiskās laboratorijas.

 

Zīmola Uriage termālais ūdens palīdz nomierināt sejas un ķermeņa ādu, novērš dehidrāciju un stiprina ādas barjeru. Ūdens tiek pildīts iepakojumā tieši virs avota, lai saglabātu tā dabiski labvēlīgās īpašības.

Pateicoties tā labvēlīgajām īpašībām, zīmola Uriage ādas kopšanas līdzekļus iesaka dermatologi visā pasaulē, un tos ir iecienījuši daudzi klienti. Šis ūdens ir tik iecienīts, ka ik pēc 10 sekundēm tiek pārdots viens Uriage Eau Thermale iepakojums!

Daži no iecienītākiem šī Francijas zīmola līdzekļiem ir Uriage mitrinošais līdzeklis Uriage Bariéderm, kas rūpējas par rokām, barojošais līdzeklis Uriage Xémose un Uriage Hyséac attīrošais toniks. Pieminēšanas vērta ir arī Uriage Age Protect atjaunojošā sērija, Uriage Roséliane līdzekļi jutīgai ādai un Uriage Bariésun sauļošanās līdzekļi. Protams, mēs neesam aizmirsuši arī par bērniem — Uriage bērniem piedāvā vairākus dermatoloģiski pārbaudītus līdzekļus.

Izmēģiniet Alpu ūdens labvēlīgo ietekmi. Jūsu āda to novērtēs!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu