Intīmā higiēna

Dižpārdokļi

Intīmo zonu mazgāšanas līdzekļi vai salvetes jūsu intīmajai higiēnai

Sniedziet intīmajām zonām īpašu kopšanu, lai saglabātu to dabisko mikrofloru un novērstu nepatīkamas sajūtas vai aromātu. Intīmās higiēnas preces nesatur klasiskās ziepes, un parasti to sastāvā ir pienskābe vai citas barojošas sastāvdaļas, lai saglabātu intīmo zonu pH līmeni, nodrošinot veselīgu un dabiski skābu vidi un tādējādi atjaunojot tīrības un svaiguma sajūtu.

Kāpēc izmantot intīmās higiēnas mazgāšanās līdzekli?

Veselīgs intīmās zonas pH līmenis parasti ir robežās no pH 3,8 līdz pH 4,5 (skāba vide). Parastās ziepes ir vienkāršākas (pH 5,5), tāpēc to izmantošana var traucēt jūsu intīmo zonu dabiskajai mikroflorai. Intīmo zonu salvetes un želejas satur īpašas formulas, kas līdzsvaro dabisko pH līmeni, nomierina kairinājumu un cīnās pret nepatīkamiem aromātiem.

Kādas intīmās higiēnas preces izvēlēties?

Interneta veikals notino.lv piedāvā plašu intīmās higiēnas preču klāstu ikdienas lietošanai un ātrai notīrīšanai ceļojuma laikā.

  • Intīmo zonu ziepes ir īpaši izstrādātas, lai netraucētu uz ādas esošajam hidrolipīdu slānim un aizsargātu gļotādu pret kairinājumiem. Intīmo zonu ziepes ir piemērotas ikdienas lietošanai.
  • Intīmo zonu mazgāšanas līdzeklis vai emulsija ir izstrādāti jutīgai un kairinātai ādai, lai ātri atjaunotu tās līdzsvaru un samazinātu nepatīkamās sajūtas. Piemēroti ikdienas lietošanai.
  • Intīmo zonu putas ar optimālu pH līmeni ir atsvaidzinošs un tīrošs līdzeklis saudzīgai un efektīvai intīmo zonu higiēnai ikdienā.
  • Intīmo zonu eļļa saudzīgi attīra un intensīvi mitrina jūsu ādu.
  • Intīmās higiēnas salvetes ar liegu aromātu ir lieliski piemērotas ceļojumiem, it īpaši gadījumos, kad dienas laikā nav iespējams nomazgāties vai atsvaidzināties. Intīmās higiēnas mitrās salvetes ir ievietotas parocīgā iepakojumā, ko var ērti ievietot rokassomiņā vai mugursomā.
  • Izsmidzināms līdzeklis intīmajai higiēnai vai intīmo zonu aerosols ir izstrādāti ātrai jutīgo zonu atsvaidzināšanai dienas laikā vai arī saudzīgai to mazgāšanai.

Intīmo zonu mazgāšanas līdzeklis vīriešiem

  • Vīriešiem paredzētie intīmās higiēnas līdzekļi ir ļoti noderīgi paaugstinātas fiziskās aktivitātes laikā vai vienkārši nepatīkamu velkošu sajūtu un diskomforta novēršanai. Tie sniedz ātru atvieglojumu, mitrina jūsu ādu un nodrošina paliekošu svaiguma sajūtu. Vīriešiem paredzētie intīmās higiēnas līdzekļi ir veidoti ikdienas lietošanai. Tie ir neatņemama vīrieša ikdienas higiēnas sastāvdaļa.
  • Interneta veikals Notino piedāvā intīmo zonu želeju vīriešiem, kas ir piemērota regulārai lietošanai dušā. Pēc dušas iesakām lietot nenoskalojamo intīmo zonu želeju, kas nodrošina svaigu un sausu sajūtu visas dienas garumā un darbojas kā antiperspirants ar maigu aromātu.

Izbaudiet tīrības un svaiguma sajūtu visas dienas garumā, iepazīstot labākās intīmās higiēnas želejas, parocīgas intīmās higiēnas mitrās salvetes vai intīmo zonu izsmidzināmos līdzekļus vīriešiem un sievietēm interneta veikalā notino.lv.