Pāriet uz galveno saturu

Bioderma

Par zīmolu Bioderma

Zīmola Bioderma dermokosmētika balstās uz zināšanām par ādu un tās bioloģiskajiem mehānismiem. Šī zinātniskā pieeja garantē preču sastāvu, kas īpaši paredzēts dažādiem ādas tipiem vai problēmām. Zīmola Bioderma kosmētika nesatur sastāvdaļas, kas kaitē ādai, piemēram, parabēnus, ftalātus un formaldehīdus.

 

Katra līdzekļa sastāva pamatā ir tikai tīras aktīvās vielas, kas atrodas ādā. Tieši tāpēc āda pilnībā lieliski pieņem zīmola Bioderma līdzekļus. Katram ādas kopšanas līdzeklim ir veikti klīniskie pētījumi, un tie ir izveidoti dermatoloģijas, alerģijas un toksikoloģijas ekspertu uzraudzībā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1970. gadā tas ir izstrādājis vairākus patentus. Piemēram, Bioderma Sensibio — zīmola Bioderma micelārais ūdens — bija pats pirmais attīrošais ūdens skaistumkopšanas vēsturē un joprojām ir viens no iecienītākajiem šā veida līdzekļiem līdz pat šai dienai. Tikmēr zīmola Bioderma sērijas Sébium klāstā ir patentētais komplekss Fluidactiv efektīvi cīnās pret visām taukainas un problemātiskas ādas pazīmēm.

Zīmola piedāvājuma klāsts ietver izsmalcinātus ādas kopšanas līdzekļus visam ķermenim. Svarīgi ir tas, ka zīmola Bioderma līdzekļi ne tikai sniedz pagaidu palīdzību, bet tieši risina problēmas cēloni. Parūpējieties, lai jūsu āda būtu nevainojami kopta!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu