Balinošā zobu pasta

Dižpārdokļi

Efektīvas balinošas zobu pastas

Vai meklējat saudzīgu veidu zobu balināšanai mājas apstākļos? Vai varbūt jums ir bail no zobārsta? Laba balinoša zobu pasta sniegs jums acīmredzamus rezultātus jau pēc dažām lietošanas reizēm.

Kā iedarbojas balinošā zobu pasta?

Balinošas zobu pastas pamatprincips ir noņemt pigmenta plankumus no zobu emaljas virsmas, ko atstāj kafija, tēja vai ēdiens, un atjaunot zobu emaljas dabiski balto toni.

Balinošām zobu pastām ir divi pamatprincipi — mehāniskais un ķīmiskais. Pirmajā gadījumā zobu pastas sastāvā ir daudz abrazīvu vielu — mazas daļiņas, kas fiziski nopulē zobu emalju.

Balinošās zobu pastas ar ķīmisko iedarbību satur peroksīdu, kas noņem krāsas pigmentu no pašas zoba struktūras.

Melna balinošā zobu pasta

Vai vēlaties balināt zobus ar dabiskām metodēm? Izmēģiniet balināšanu ar kokogli! Kokogli saturošas balinošās zobu pastas kļūst arvien iecienītākas un sniedz lieliskus rezultātus. Zobu pastas melnā krāsa ir no kokogles, kas saudzīgi un dabiski noņem aplikumu un traipus.

PADOMS. Tāpat kā kokogli saturošas zobu pastas, arī zobu balināšanas pulveri ir iecienīti zobu baltās krāsas atjaunošanā. Balinošais pulveris iedarbojas līdzīgi kā zobu pasta — tikai atšķirība ir tā, ka zobus tīra ar pašu pulveri, nevis pulveri un saistvielu.

Cik ilgs laiks nepieciešams zobu balināšanai ar zobu pastu?

Pat vislabākā balinošā zobu pasta nesniedz tos rezultātus, kādus iegūst ar profesionālu zobu balināšanu. Viss ir atkarīgs no pašas zobu pastas, tās sastāva un balinošām vielām.

Ja vēlaties zobus balināt par vienu vai diviem toņiem, balinošā zobu pasta ir lieliska izvēle. Pēc dažām nedēļām vai mēneša jau redzēsiet rezultātus.

Apžilbiniet ar savu smaidu! Piedāvājam plašu balinošo zobu pastu klāstu no tādiem zīmoliem kā Swissdent, Curaprox, Opalescence un Oral B.