Acu zīmulis

Dižpārdokļi

Labākais acu zīmulis

Izceliet savas acis ar lielisku acu zīmuli! Mūsu piedāvājumā ir gan balts acu laineris acu izgaismošanai, Kajal acu zīmulis dūmakainam acu grimam, kā arī ūdensnoturīgs acu laineris, lai laikapstākļi neizbojā jūsu acu grimu.

Kā izvēlēties piemērotu acu zīmuli?

Vienmēr ņemiet vērā acu zīmuļa cietību. Cietāks acu zīmulis ir kā klasisks acu laineris, un ar to iespējams uzvilkt precīzu līniju, bet mīkstāks Kajal acu laineris ir vieglāk pludināms, un to var izmantot dūmakaino acu grimam. Kajal acu zīmulis parasti ir izteiksmīgāks un noturīgāks.

Pēcpusdienas atpūtai pie baseina vai lietainā laikā izvēlieties ūdensnoturīgu acu zīmuli, kas ir noturīgs arī pret asarām, un kombinējiet to ar ūdensnoturīgu skropstu tušu, lai vienmēr izveidotu perfektu grimu. Ja jums ir jutīgas acis, izvēlieties hipoalerģisku acu zīmuli, kas nesatur kairinošas vielas.

Acu zīmuļa krāsas

Kad atrasts piemērotākais acu zīmuļa veids, laiks izvelēties atbilstošu toni.

  • Melns acu zīmulis ir klasika — izvēlieties pareizo un ar vienu vilcienu izceliet acis, radot neatvairāmu acu grimu.
  • Brūns acu zīmulis ir mazāk uzkrītošs. Šis tonis lieliski izskatīsies kopā ar blondiem matiem, kā arī tad, ja vēlaties dabiskāku izskatu.
  • Balts acu zīmulis padara acis lielākas. Izmantojiet to acs iekšējā kaktiņā vai gar apakšējo plakstiņu.
  • Rozā, zaļš vai zils acu laineris ļaus eksperimentēt. Vai vēlaties krāsainu grimu, bet nav piemērota acu zīmuļa? Vienkārši izmantojiet plānu otiņu un košas acu ēnas, lai iegūtu vislabāko acu laineri.

Kas vēl nepieciešams?

Uzvilkt precīzu līniju vienmēr ir svarīgi! Neaizmirstiet iegādāties arī labu acu zīmuļu asināmo, lai acu zīmulis vienmēr būtu ass. Jūs varat iegādāties arī komplektu — acu zīmuli un asināmo.

Iegādājieties savu jauno acu zīmuli no Clinique, Rimmel vai Bourjois un ļaujiet izcilam grimam apburt apkārtējos!