Acu ēnas

Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Vērtējums
  •   2
Dižpārdokļi

Acu ēnas

Acu ēnas ir lieliskas, lai izceltu acu krāsu! Atbilstoša acu ēnu palete ļaus jums izveidot acu grimu viegli un ērti. Ja vēlaties iegādāties dekoratīvo kosmētiku, kas ērti ietilpst rokassomā, izmēģiniet acu ēnu zīmuli vai viena toņa acu ēnas. Kontaktlēcu nēsātājiem patiks krēmveida un šķidrās acu ēnas, bet, dodoties uz randiņu vai darījumu tikšanos lietainā dienā, izvēlieties ūdensnoturīgas acu ēnas.

Daļa no veiksmīga acu grima ir pareiza toņa atrašana. Jums jāizvēlas acu ēnas pēc jūsu ādas tipa un acu krāsas. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, acu ēnu tonim jāveido kontrasts ar acu krāsu.

Ja vēlaties koptu un dabisku izskatu, izmēģiniet miesaskrāsas acu ēnu paleti, kas piemērota jebkuram ādas tonim. Tomēr, ja dodaties balēties, izvēlieties košas vai mirdzošas acu ēnas.

Kurš acu ēnu tonis būs vislabāk piemērots manai acu krāsai?

Acu ēnas zilām acīm

Cilvēkiem ar zilām acīm ir plašs acu dekoratīvās kosmētikas klāsts. Ja jums ir gaiši zilas acis, izvēlieties tumši brūnas, gaiši rozā vai violetas acu ēnas, savukārt debeszilām acīm piestāvēs metāliski toņi. Ja jūsu acis ir zilganzaļas, izmēģiniet aprikožu krāsas acu ēnas.

Acu ēnas zaļām acīm

Zaļas acis vislabāk izceļ violetas acu ēnas. Ja violetā nav jūsu mīļākā krāsa, izmēģiniet gaišākus toņus, piemēram, krēmkrāsas, sudrabkrāsas vai rozā acu ēnas, vai izceliet aci ar koši zilām acu ēnām. Labākā izvēle ballīšu grimam būs metāliskas zelta krāsas acu ēnas.

Acu ēnas brūnām acīm

Brūnas acis vislabāk izceļ bēšie, aprikožu vai zaļie toņi. Lai izceltu acis, vienmēr izvēlieties ēnas ar intensīvu pigmentu vai gaišākus toņus. Vakaram izvēlieties dūmakaino acu grimu.

Acu ēnas pelēkām acīm

Pelēkas acis ir ļoti retas un ir pelnījušas, ka tās pamana! Acis lieliski izcels jebkādas intensīvas vai mirdzošas acu ēnas — izmēģiniet zelta krāsas acu ēnas vakara grimam, bet violetas vai oranžas dienas grimam.

Kā pareizi uzklāt acu ēnas — trīs soļi nevainojamam rezultātam

  1. Lietojiet acu ēnas, izmantojot maksimāli 3 toņus.
  2. Tumšāko toni uzklājiet acs ārējos kaktiņos, bet gaišākos toņus virzienā uz acs iekšējo kaktiņu.
  3. Pirms sākat acu grima veidošanu, uzklājiet labu acu ēnu bāzi,lai tonis saglabātu savu noturību ilgāk.

Izvēlieties savu toni no plašā notino.lv pieejamā klāsta. Mūsu interneta veikalā varat iegādāties kvalitatīvas acu ēnas vai acu ēnu paletes no tādiem iecienītiem zīmoliem kā NYX Professional Makeup, MAC Cosmetics, Makeup Revolution un citiem.