Pāriet uz galveno saturu

CLINIQUE

Par zīmolu Clinique

Dermatoloģiski izstrādāta sejas un dekoratīvā kosmētika ar efektīvu, drošu un klīniski pārbaudītu sastāvu. Amerikāņu zīmols Clinique izvairās no alergēnu vai kairinošu sastāvdaļu izmantošanas ražošanā, tādējādi novēršot iespējamo ādas kairinājumu. Rezultāts ir augstas klases hipoalerģiska dekoratīvā kosmētika un sejas kopšanas līdzekļi, kas priecē ādu.

Clinique zīmols radās 1968. gadā, kad tika uzsākta pirmā ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļu sērijas tirdzniecība. Sākotnēji bija svarīgi apvienot atsevišķas aktīvās sastāvdaļas, balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem, lai sasniegtu maksimālu efektu bez ādas kairinājuma. Clinique kosmētika nesatur smaržvielas un ftalātus un tiek pakļauta stingrām alerģijas pārbaudēm, tāpēc ir piemērota visjutīgākajai ādai.

Izmēģiniet arī jūs kosmētiku, kuras sastāvs tiek pastāvīgi pārbaudīts sadarbībā ar zinātniekiem, pētniekiem, ārstiem un sertificētiem dermatologiem, tādējādi nodrošinot maksimālu rezultātu bez ādas kairinājuma. Līdzās sejas, ķermeņa ādas un dekoratīvajai kosmētikai ir vērts pievērst uzmanību arī Clinique aromātiem. Dāmas novērtēs parfimērijas ūdeni Clinique Happy ar ziedu un augļu notīm, vīriešiem patiks tualetes ūdenis Clinique Happy for Men, kas sevī slēpj citrusaugļu akordus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu