KÉRASTASE

Kérastase

Lai jūsu mati būtu tikpat izcili kā jūsu personība, jums nepieciešami personalizēti matu kopšanas līdzekļi. Zīmola Kérastase līdzekļi apvieno pasaules labāko frizieru pieredzi ar progresīvāko zinātnieku zināšanām un pētījumiem.

Jaunie matu kopšanas līdzekļi tiek izstrādāti daudzu speciālistu uzraudzībā. Tie satur augstas koncentrācijas sastāvdaļas, sarežģītus molekulkompleksus un aromātus, kā arī ir iesaiņoti elegantā iepakojumā.

Zīmola Kérastase matu kopšanas līdzekļi atbilst augstākajiem mūsdienu standartiem, rūpējoties par jūsu sajūtām un pārvēršot ikdienas matu kopšanas rutīnu īpašā un tikai jums piemērotā rituālā. Uzticieties lietpratējiem un izbaudiet zīdainu Parīzes izsmalcinātības pieskārienu, revolucionāru matu kopšanas tehnoloģiju un ļoti personisku pieeju, kas var lieliski pārveidot jūsu matus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Dižpārdokļi

Kératase Hair Care

Mēs uzskatām, ka nav viena skaistuma skaidrojuma, bet to ir bezgalīgi daudz...

Uzņēmums Kérastase tika dibināts 1964. gadā, un kopš tā pašiem pirmsākumiem tas veidojies par vadošo matu kopšanas līdzekļu zīmolu, kas sadarbojas ar daudziem matu kopšanas profesionāļiem, lai izstrādātu dažādiem matu un galvas ādas tipiem un vajadzībām piemērotu līdzekļus gan sievietēm, gan arī vīriešiem .

Pasaules labākie matu kopšanas speciālisti izmanto zīmola Kérastase preces! Pastipriniet savu skaistumu un īpašo stilu, izmantojot zīmola Kérastase klāstā esošos šampūnus un kondicionierus, kas piešķir matiem apjomu, stiprina vājus matus un atgriež dzīvīgumu jūsu cirtām! Kopiet savus matus ar izsmalcinātu zīmola Kérastase serumu un matu masku.

Zīmola Kératase matu kopšanas līdzekļu kolekcijas

Zīmola Kérastase pamatuzdevums ir uzlabot visu matu tipu un stilu dabisko skaistumu, novēršot matu un galvas ādas problēmas un sniedzot saviem klientiem lieliskas iespējas savās mājās izpildīt skaistumkopšanas procedūras un iegūt jaunu izskatu!

Vienalga, vai nepieciešama pilnīga matu atjaunošana, vai vēlaties, lai mati augtu ātrāk vai būtu vieglāk savaldāmi, interneta veikala notino.lv piedāvājumā atradīsiet plašu zīmola Kérastase preču kolekciju visām matu kopšanas vajadzībām.

Kérastase Aura Botanica

Izbaudiet uz savas ādas izsmalcinātu dabas pieskārienu! Zīmola Kérastase sērijā Aura Botanica ir sulfātus, silikonu un parabēnus nesaturošs šampūns, kondicionieris, un citi matu kopšanas līdzekļi, kas maigi baro un attīra jūsu matus! 

  • Sāciet savu matu kopšanas rituālu ar micelāro šampūnu Kérastase Aura Botanica Bain, kas satur 96% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas. Šis šampūns ne tikai maigi attīra matus, bet arī atjauno matu dabisko izskatu, tos stiprinot un barojot.
  • Pēc šampūna pilnīgas izmazgāšanas ieklājiet matos zīmola Kérastase dabiskās sērijas Aura Botanica matu masku. Līdzeklis Kérastase Aura Botanica Soin Fondamental sniedz blāviem matiem vajadzīgo dabisko spīdumu un zīdainu gludumu.

Kérastase Blond Absolu

Līdzeklis Kérastase Blond Absolu ir lielisks risinājums visiem cilvēkiem ar blondiem matiem! Parūpējieties par saviem blondajiem matiem ar unikālo hialuronskābes un ēdelveisa ziedu kombināciju, kas sniedz tūlītēju kopšanu matu šķiedrām, pārsteidzoši baro matus un novērš vara toni, lai mati būtu nevainojami blondi. Ja vēlaties vēl vēsākus toņus, izmantojiet ultravioletos neitralizētājus, kas izgaismo matus no iekšpuses!

Kérastase Elixir Ultime

Kolekcijas Kérastase Elixir Ultime līdzekļi jūsu matiem piešķir papildu spīdumu un apjomu, sniedzot tiem tik nepieciešamo enerģiju un stilu! Līdzeklim Kérastase Elixir Ultime jābūt jūsu pirmajai izvēlei, ja matiem trūkst dzīvīguma un dabiska spīduma!

  • Savā ikdienas matu kopšanas rituālā iekļaujiet kondicionieri Kérastase Elixir Ultime Beautifying Oil un priecājieties par veselīgiem un zīdainiem matiem bez sprogām, sašķeltiem matu galiem vai lūztošiem matiem.

Kérastase Densifique

Ja meklējat risinājumu plāniem matiem, tad kolekcijas Kérastase Densifique līdzekļi ir veidoti tieši jums. To unikālais sastāvs palielina matu biezumu, stiprina matus un pārveido to tekstūru.

  • Šampūns Kérastase Densifique Bain Densité ir izstrādāts, lai iedarbotos uz smalkiem matiem, tāpēc šis šampūns matiem piešķirs biezumu un apjomu. Tā īpašā formula atmodinās neaktīvos matu folikulus un palielinās matu šķiedru elastīgumu.
  • Iegūstiet gludus matus ar zīmola Kérastase serumu, vienlaikus uzlabojot matu biezumu, augšanu un piešķirot tiem izskatu! Iepazīstiet neizmazgājamo serumu Kérastase Densifique Jeunesse, kas nodrošina matiem aizsardzību pret oksidēšanos un piešķir līdz šim neredzētu spīdumu!
  • Vīriešiem paredzētais šampūns Kérastase Densifique Bain Densité Homme atsvaidzina galvas ādu un nodrošina tās dziļu attīrīšanu no netīrumiem un taukiem. Zīmola Kérastase šampūna vīriešiem formula veidota tā, lai apmierinātu vīriešu matu vajadzības. Tā veidota, lai stiprinātu matus izaicinošās vidēs un stimulētu plānu matu augšanu.

Kérastase Discipline

Pārceliet savu matu kopšanas rituālu nākamajā līmenī, izmantojot matu kopšanas līdzekli Kérastase Discipline, kas ļaus savaldīt ikvienu sprogaino matu cirtu. Šī kolekcija veidota, lai varētu savaldīt nepakļāvīgus matus, vienlaikus tiem piešķirot mīkstumu un elastīgumu.

  • Neļaujiet lokainiem matiem nepakļāvīgi sprogoties, pieradinot tos ar zīmola Kérastase kondicionieri, kas palīdz kopt grūti savaldāmus, lokainus un sprogainus matus. Attīrošais kondicionieris Kérastase Discipline Curl Idéal ir īpaši paredzēts matu kopšanai bez šampūna. Tas lieliski attīra matus, saglabājot tos mīkstus un pakļāvīgus.

Kérastase Résistance

Pirmā palīdzība vājiem un bojātiem matiem! Kolekcijas Kérastase Résistance matu kopšanas līdzekļi atjauno ikdienas ieveidošanas laikā bojātās matu šķiedras.

Kérastase Genesis

Nodrošina jūsu matiem stiprinošu kopšanu, atjaunojot matu šķiedras un aizsargājot matus pret lūšanu un izkrišanu.

Meklējiet arī citas zīmola Kérastase kolekcijas interneta veikalā notino.lv. Atjaunojiet savus matus un galvas ādu ar līdzekli Kérastase Initialiste, sniedziet matiem nepieciešamo barošanu ar līdzekli Kérastase Nutritive, kopiet krāsotus matus ar līdzekli Kérastase Reflection vai aizsargājiet matus vasaras laikā ar līdzekli Kérastase Soleil!