Pāriet uz galveno saturu

Ādas attīrīšana un dekoratīvās kosmētikas noņemšana

Nesapņojiet par nevainojamu ādu, bet ievērojiet trīs zelta principus: maigi attīriet ādu no rīta, rūpīgi noņemiet dekoratīvo kosmētiku un dziļi attīriet vakarā. Nevainojams ādas kopšanas rituāls sākas ar labu līdzekli dekoratīvās kosmētikas noņemšanai un attīrošu līdzekli atbilstoši ādas tipam. Izvēlieties sev piemērotu līdzekli un priecājieties par ādu bez aknes, aizsprostotām porām un priekšlaicīgām grumbām.

 

Līdzekļi dekoratīvās kosmētikas noņemšanai atbilstoši ādas tipam

Ja lietojat dekoratīvo kosmētiku, tās noņemšana ir obligāta, jo kosmētikas līdzekļu kārtas mazina ādas spēju elpot un atbrīvoties no toksīniem. Tomēr nav divu vienādu sejas ādu un katram ādas tipam nepieciešams atšķirīgs līdzeklis dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Kādu izvēlēties?

 • Sausa āda — lietojiet eļļu, losjonu vai attīrošu balzamu dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, lai nesausinātu ādu.
 • Jutīga āda — lietojiet maigu losjonu dekoratīvas kosmētikas noņemšanai, kokosriekstu eļļu vai mandeļu eļļu, kas neizraisa kairinājumu.
 • Kombinēta un taukaina āda — lietojiet nomazgājamas želejas un putas, kas labi noņem dekoratīvo kosmētiku, kā arī lieko sebumu.
 • Problemātiska āda — lietojiet toniku vai želeju dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, kas paredzēts aknes skartai ādai.

Padomi pareizai dekoratīvās kosmētikas noņemšanai

 1. Sāciet, izvēloties pareizo līdzekli acu dekoratīvas kosmētikas noņemšanai, pēc tam noņemiet pārējo dekoratīvo kosmētiku.
 2. Izmantojiet kokvilnas spilventiņus.
 3. Tīriet virzienā no sejas centra uz āru.
 4. Turpiniet lietot kokvilnas spilventiņus un noņemt dekoratīvo kosmētiku, līdz pēdējais spilventiņš ir pilnībā tīrs.

Padoms! Nepieciešams ātri noņemt dekoratīvo kosmētiku? Izmēģiniet praktiskās salvetes dekoratīvās kosmētikas noņemšanai!

Ādas attīrīšana no rīta

Kamēr jūs guļat, āda pašattīrās — izdalot netīrumus, kas uz tās sakrājās dienas laikā. Pirms uzklājat dienas krēmu un dekoratīvo kosmētiku, jums jāattīra āda, lai vērtīgās vielas varētu uzsūkties. Tā kā no rītiem nemēdz būt daudz laika, vienkārši izmantojiet attīrošu toniku, kas atsvaidzinās ādu.

Ādas attīrīšana vakarā

Dienas laikā uz ādas uzkrājas daudz toksīnu. Tāpēc ādas attīrīšana vakarā jāveic, izmantojot labus attīrošus līdzekļus.

Padomi un ieteikumi efektīvai ādas attīrīšanai

 1. Izvēlieties attīrošu līdzekli atbilstoši savam ādas tipam. Taukainai ādai nepieciešama attīroša želeja sejai, sausai ādai attīroša eļļa, savukārt jutīgai ādai — maigas, attīrošas putas.
 1. Vismaz reizi nedēļā lietojiet sejas pīlingu, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas.
 2. Suka sejas tīrīšanai lieliski attīra aizsprostotas poras un izņem dziļi sakrājušos netīrumus vai novērš pinnes.
 3. Ceļojot vai vienkārši steidzoties, jūs varat lietot micelāro ūdeni, lai rūpīgi un ātri attīrītu ādu.
 4. Sejas attīrīšana būs ērtāka ar velnamēles sūkli sejai, ko var izmantot pat jutīgai ādai, turklāt tas darbojas kā maigs pīlings.
 5. Taukainiem ādas tipiem vienreiz nedēļā lietojiet attīrošu sejas masku, kas noņem toksīnus, savelk poras un regulē sebuma veidošanos.
 6. Neaizmirstiet par ādas attīrīšanas noslēdzošo darbību un lietojiet toniku sejai, kas līdzsvaros pH līmeni un savilks poras. Tikai pēc tam varat uzklāt serumu un krēmu sejai.

Notino.lv piedāvā dabiskus līdzekļus dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, kā arī attīrošus līdzekļus sejai vīriešiem. Atklājiet visus svarīgākos attīrošos līdzekļus sejai no Bioderma, Clinique, Neutrogena un citiem pazīstamiem zīmoliem par lieliskām cenām.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu