Micelārais ūdens

Iepazīstinām ar lielisku līdzekli ātrai un rūpīgai ādas attīrīšanai! Micelārais ūdens dziļi attīra ādu, mitrina to un maigi noņem taukvielas. Pieejams arī ērtā ceļojumam piemērotā izmērā.

 

Kas ir micelārais ūdens?

Micelārais ūdens ir šķīdums, kas bagātināts ar sīkām, aktīvām daļiņām — micellām. Saskarē ar ādu micellas piesaista visus netīrumus un sebumu bez liekas berzes vai skrāpējumiem. Micelārā ūdens sastāvs viegli noņem pat ļoti ūdensnoturīgu dekoratīvo kosmētiku.

Kādi ir micelārā ūdens veidi?

Katra veida micelārais ūdens satur dažas papildu sastāvdaļas, kurām ir labvēlīga iedarbība uz ādas, lai jūs varētu izvēlēties tieši to, kas vislabāk atbilst jūsu ādas tipam.

  • Micelārais ūdens jutīgai ādai satur nomierinošas un mīkstinošas sastāvdaļas. Tas nekairinās ādu un neizraisīs apsārtumu.
  • Micelārais ūdens sausai ādai ir īpaši veidots, lai veicinātu veselīgu ādas izskatu, to nesausinot un neradot nepatīkamo savilkuma sajūtu.
  • Micelārais ūdens aknes skartai un taukainai ādai satur vielas, kas regulē sebuma veidošanos. Āda iegūs matētu efektu un būs lieliski mitrināta.

Kādas ir micelārā ūdens labās īpašības?

  • Ātri un ērti lietojams, jo īpaši ceļojumā vai pēc ballītes.
  • Micelārais ūdens lieliski matē un attīra ādu, kā arī ir lielisks līdzeklis sejas attīrīšanai no rītiem pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.
  • Atsvaidzina un mitrina ādu.
  • Lieliski noņem pat biezu un ūdensnoturīgu dekoratīvo kosmētiku.
  • Maigs jutīgai ādai.

Kā lietot micelāro ūdeni?

Samitriniet kokvilnas spilventiņu ar micelāro ūdeni un lietojiet to, lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku no acīm, lūpām un sejas, pārmērīgi neberzējot. Atkārtojiet darbību tik ilgi, kamēr pēdējais kokvilnas spilventiņš ir pilnībā tīrs. Daudzpusīgais attīrošais ūdens ir lielisks neregulārai lietošanai un to varat lietot pārmaiņus ar citiem dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekļiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Dižpārdokļi

Micelārais ūdens sniedz maigu ādas attīrīšanu, kā arī tas ir viegli lietojams.

Noņemiet dekoratīvo kosmētiku un lieko sebumu dažu sekunžu laikā, uzklājot micelāro ūdeni uz kokvilnas vates spilventiņa un noslaukot seju. Nav jāberzē vai stipri jāspiež, micelārie ūdeņi, ko piedāvā tādi iecienītie zīmoli kā Bioderma vai Vichy, ir efektīvi un paveic savu uzdevumu viegli un bez problēmām. Notino piedāvājumā ir micelārie ūdeņi jebkuram ādas tipam.