Pāriet uz galveno saturu

Oriģinālas preces

Mēs garantējam, ka visas skaistumkopšanas preces ir 100% oriģinālas. Esam apņēmušies jums nodrošināt lielisku skaistumkopšanas preču zīmolu izlasi par ļoti konkurētspējīgām cenām.

Visas preces, kuras varat iegādāties pie mums, piegādā tikai pilnvaroti izplatītāji. Tas ļauj mums piedāvāt oriģinālas augstākās kvalitātes preces. Smaržas, kuras varat atrast mūsu interneta veikalā, ir no tiem pašiem izplatītājiem, kas tās piegādā fiziskajiem veikaliem, kurus varat apmeklēt klātienē.

Mēs darbojamies šajā tirgū kopš 2004. gada un kopš tā laika esam apkalpojuši miljoniem klientu. Esam piegādājuši tikai oriģinālas preces jau no pašiem darbības pirmsākumiem. Jebkāda citāda rīcība ir pretrunā mūsu ētikas kodeksam. Mūsu ilgstošā darbība ir cieši saistīta ar nepārtraukto izaugsmi un ir lielisks mūsu preču un pakalpojumu kvalitātes apliecinājums.

Ja jums rodas jautājumu vai šaubas par saņemto preču oriģinalitāti, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu palīdzību.

Iepērcieties ar pārliecību interneta veikalā notino.lv!

Vai jums ir jautājumi? Sazinieties ar mums.
Apstiprinot jūs piekrītat, ka uzņēmums „Notino International Limited” apstrādā jūsu personas datus piedāvājumu un tirgvedības nolūkos. Jums ir tiesības iebilst. Papildinformācija pieejama personas datu apstrādes pamatnostādnēs.