Pāriet uz galveno saturu

Moroccanoil

Par zīmolu Moroccanoil

Moroccanoil ir uz eļļas bāzes veidotu skaistumkopšanas līdzekļu līderis un aizsācējs. Tā izcilās formulas, kurās apvienotas eļļu barojošās īpašības ar augstas kvalitātes kosmētikas sastāvdaļām, atšķir Moroccanoil no citiem zīmoliem.

Visi zīmola Moroccanoil līdzekļi — sākot no šampūna un kondicioniera līdz maskām un ieveidošanas līdzekļiem — ir veidoti uz eļļas bāzes, un piedāvā pilnu matu kopšanas līdzekļu klāstu ar augstākās kvalitātes argāneļļu, kas ne tikai padara matus mīkstus un zīdainus, bet arī baro katrā lietošanas reizē.

Moroccanoil zīmola stāsts sākās, kad līdzdibinātāja Karmena Tala saņēma kārtējo matu krāsošanas pakalpojumu, kas nesniedza gaidīto rezultātu un ļoti sabojāja viņas matus. Ceļojuma laikā stilists viņu iepazīstināja ar šķietami maģisku matu kopšanas procedūru, kuras rezultātā sausie un trauslie mati kļuva zīdaini, spīdīgi un savaldāmi. Šo efektu sniedza neticami vērtīgā eļļa, kas iegūta no argānkoka augļiem — argāneļļa. Karmena bija iedvesmota veidot zīmolu, kas palīdzētu sievietēm visā pasaulē iegūt pamanāmi skaistus matus.

Moroccanoil piedāvā preču klāstu katram matu tipam. Moroccanoil Treatment padara matus zīdainus un spīdīgus, savukārt Mending Infusion palīdz novērst matu galu šķelšanos. Vai jums ir bojāti mati? Izmēģiniet Moroccanoil Moisture Repair šampūnu un kondicionieri, kas stiprina matus. Savukārt Moroccanoil Curl Defining krēms ir lieliski piemērots sprogainiem un viļņainiem matiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu