Vaigu sārtums

Filtrēt
Dižpārdokļi

Vaigu sārtums

Vaigu sārtums patiesi ir lielisks dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, kas var pārveidot seju. To varat izmantot, lai piešķirtu ādai veselīgu mirdzumu, kā arī lai konturētu sejas vaibstus vai pat padarītu ādu jaunāku. Tikai izvēlieties savam ādas tipam un tonim atbilstošo un iemācīties to pareizi uzklāt.

Kā izvēlēties vaigu sārtuma toni?

Vaigu sārtuma toni var izvēlēties pēc diviem kritērijiem: atbilstoši lūpu krāsai vai ādas un matu krāsai. Izvēlēties vaigu sārtuma toni pēc lūpu krāsas ir vieglāk — meklējiet toni, kas pēc iespējas tuvāk atbilst jūsu dabiskajai lūpu krāsai.

Otrais kritērijs ir vienkāršs nosacījums: gaišāks ādas tips — gaišie toņi, tumšāks ādas tips — tumšie toņi.

  • Blondi mati — gaiši rozā vai persiku toņa vaigu sārtums
  • Tumši mati — zeltaini brūns vaigu sārtums vai sarkanvīna, tumši sarkani vai lašu krāsas toņi.
  • Sarkani mati — persiku toņa vai smilškrāsas vaigu sārtums.

Pūderveida vai šķidrs vaigu sārtums. Kurš labāks?

Tas vienmēr ir atkarīgs no jūsu ādas tipa. Pūderveida vaigu sārtums būs labāka izvēle kombinēta tipa vai taukainai ādai, lai to matētu. Tomēr, ja āda ir sausa, jo īpaši ziemā, labāk izvēlēties krēmveida vaigu sārtumu. Tas izgaismos ādu, neizceļot tās nepilnības. Krēmveida vaigu sārtumu varat izmantot arī kā lūpukrāsu.

Piederumi vaigu sārtuma uzklāšanai

Pavisam noteikti jums būs nepieciešama pareiza grima ota. Vaigu sārtumu vislabāk uzklāt ar lielu slīpo otu. Mērķis ir viegli uzbirdināt vaigu sārtumu uz vaigu kauliem, radot vieglu un gaisīgu efektu. Biezs slānis izskatīsies nedabisks un mākslīgi. Krēmveida vaigu sārtumu vislabāk uzklāt ar grima sūklīti.

Kā uzklāt vaigu sārtumu

  1. Ievelciet vaigus, lai izceltu vaigu kaulus, pēc tam uzklājiet vaigu sārtumu.
  2. Ja seja ir platāka, uzklājiet vaigu sārtumu vertikāli virzienā no ausīm uz degunu.
  3. Ja seja ir šaura, uzklājiet vaigu sārtumu horizontāli.
  4. Ja gadījies uzklāt par daudz vaigu sārtuma, noņemiet to nost ar tīru otu un maziniet toņa intensitāti ar mazliet pūdera.

Apskatiet vaigu sārtumu kategoriju un izvēlieties vaigu sārtumu zīmuļa formā, vaigu sārtumu paleti dažādiem gadījumiem vai krēmveida vaigu sārtumu sulīgākam efektam. Izvēlieties arī labu izgaismotāju vai bronzeri.