Bronzeri

Filtrēt
Dižpārdokļi

Vai sapņojat par skaistu zeltainu iedegumu visa gada garumā? Labs bronzeris ļauj iegūt šādu iedegumu dažu minūšu laikā un piešķir ādai mirdzošu izskatu. Dažus bronzerus var izmantot arī sejas konturēšanai. Jāņem vērā tikai daži vienkārši noteikumi.

Kādu bronzeri izvēlēties?

Ja bronzeris nekad nav lietots, izvēlieties bronzējošu pūderi vai bronzējošas pūdera pērlītes. Abi šie bronzeru veidi ir viegli lietojami. Izmantojiet otu un uzklājiet bronzeri uz vaigu kauliem, deniņiem, gar zoda līniju un deguna sānos, pakāpeniski veidojot toņa intensitāti. Birstošus bronzerus ir viegli pludināt, lai izvairītos no pārmērīga daudzuma uzklāšanas.

Birstošo bronzeru vietā var lietot arī šķidro bronzeri vai bronzējošu zīmuli. Vajadzīgs tikai mazliet prakses, lai izveidotu dabiska izskata iedegumu.

Ko izmantot, lai uzklātu bronzeri?

Viss atkarīgs no pieredzes un tā, kas jums patīk. Ja jūtaties pieredzējusi, varat izmantot grima sūklīti. Ja esat iesācēja, mēs iesakām izvēlēties lielu otu, kas ļaus iegūt dabisku izskatu.

Izmēģiniet Catrice bronzeri vai L'Oréal Paris un NYX Professional Makeup bronzējošos pūderus un sniedziet savai āda zeltaina iedeguma mirdzumu!