Hugo Boss

Par zīmolu Hugo Boss

Hugo Boss ir vīriešu apģērbu, aksesuāru un kosmētikas zīmols, ko raksturo izsmalcinātība un augsta kvalitāte. Pateicoties kvalitatīvajiem audumiem, kā arī vāciešiem raksturīgajai precizitātei un uzmanībai uz detaļām, zīmols ir iemantojis atzinību jau kopš tā pirmsākumiem.

Hugo Boss lepojas ar centieniem apmierināt visu klientu vajadzības un vēlmes. To pašu var apgalvot arī par zīmola kosmētiku, kur liela uzmanība tiek pievērsta iespējami labākās kvalitātes sastāvdaļu atlasei. Šī pieeja izskaidro to, kāpēc Hugo Boss faktiski ir kļuvis par pasaulē pazīstamāko vīriešu modes zīmolu, kas piedāvā arī plašu parfimērijas un ekskluzīvu apģērbu sievietēm klāstu.

Pirmās zīmola Hugo Boss smaržas tapa 20. gadsimta 90. gados. Mūsdienās zīmols piedāvā vairākas modernas sieviešu un vīriešu smaržu sērijas, kas īpaši pielāgotas mūsdienu dzīvesstilam. Zīmola Hugo Boss smaržu ražošanā tiek tiek ievērota augsta precizitāte, lai nevainojami spētu atspoguļot lietotāju spēcīgo personību un izcelt viņu skaistumu.

Hugo BOSS — esiet sava stila noteicēji!

Būs grūti atrast kādu, kurš nekad nav dzirdējis par zīmolu Hugo Boss. Aptuveni 100 gadu pastāvēšanas laikā nelielais uzņēmums, kurā strādāja 20 šuvējas, kļuva par modes gigantu Hugo Boss un vienu no augstākās modes un smaržu tirgus līderiem. Tagad uzņēmumā Hugo Boss ir gandrīz 15 000 darbinieku vairāk nekā 127 valstīs.

Zīmola Hugo Boss ražojumu plašo portfeli un augsto kvalitāti apliecina uzņēmuma apgalvojums, kas sola, ka zīmola Hugo Boss klienti būs lieliski ģērbušies jebkuram dzīves gadījumam un jebkuros apstākļos. Neatkarīgi no tā, vai tas ir zīmola Hugo Boss uzvalks, apavi vai smaržas vīriešiem un sievietēm — visi zīmola Hugo Boss ražojumi vienmēr lieliski atbilst to valkātājam. Zīmola Hugo Boss galvenā mītne atrodas Vācijas pilsētā Mecingenē, kur meklējami arī zīmola aizsākumi.

Zīmola Hugo Boss izcelsme

Hugo Ferdinands Boss piedzima 1885. gada 8. jūlijā, viņš ir Heinriha Bosa un viņa sievas Luīzes piektais bērns. Ģimenei piederēja savs apakšveļas veikals. 1924. gadā dizainers Hugo Boss atvēra apģērbu fabriku, kurā nodarbināja no 20 līdz 30 šuvējām, un tajā tika ražoti visu veidu apģērbi.

Neskatoties uz visiem vēsturiskajiem notikumiem, kas gadu gaitā ietekmēja un noteica zīmola virzību, Hugo Boss joprojām ir ievērojams uzņēmums, un tieši mūsdienu izstrādājumi visvairāk raksturo zīmolu Hugo Boss un tā piedāvājumus klientiem.

Hugo Boss kā HUGO un BOSS

Līdz 2018. gada pavasarim visām zīmola Hugo Boss saulesbrillēm, smaržām, pulksteņiem, kleitām, uzvalkiem un čībām bija viens un tas pats Hugo Boss logotips. Tomēr 2018. gada pavasarī zīmola Hugo Boss portfelis tika sadalīts zīmolos BOSS un HUGO. Abi zīmoli piedāvā apģērbus, aksesuārus un smaržas, kas joprojām atbilst oriģinālā zīmola Hugo Boss augstajiem kvalitātes standartiem, taču tagad tie spēj labāk apmierināt tiešo mērķauditoriju vajadzības. Kurš no zīmoliem jūs uzrunā visvairāk?

Hugo. Boss.

Zīmols BOSS galvenokārt pārstāv augstākās kvalitātes lietišķus apģērbus, kā arī ikdienas apģērbus gan vīriešiem, gan sievietēm. Zīmola Hugo Boss vīriešu pulksteņi, kleitas, smaržas Hugo Boss BOSS un citas sērijas BOSS preces ir izsmalcinātas un vienmēr nodrošina visaugstāko kvalitāti un nevainojamu dizainu.

Zīmola Hugo Boss sērija HUGO ir paredzēta visiem, kam patīk radīt tendences, nevis tikai tām sekot. Zīmola drosmīgā un neformālā pieeja atspoguļojas ikdienas apģērbā, kā arī zīmola Hugo Boss sērijas HUGO aromātos sievietēm, pulksteņos un sporta apavos. Zīmola Hugo Boss sērija HUGO ir īpaši orientēta uz jaunākiem klientiem.

Zīmola Hugo Boss smaržas

No zīmola Hugo Boss sērijas BOSS un sērijas HUGO klāsta smaržas ir vienas no iecienītākajām precēm. Zīmola Hugo Boss tualetes ūdeņu un smaržūdeņu klāstu papildina dažādi pēcskūšanās līdzekļi un dezodoranti.

Zīmola HUGO BOSS smaržas vīriešiem

Zīmola Hugo Boss smaržas BOSS Bottled ir kļuvušas par ikonu starp zīmola Hugo Boss vīriešu aromātiem. Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled ir vēl viens no pirktākajiem aromātiem, kas iedvesmoja radīt dažādas variācijas. Hugo Boss Bottled Night, Hugo Boss Bottled Intense, Hugo Boss Bottled Unlimited vai Tonic un Oud ir kļuvuši populāri vīriešu vidū visā pasaulē.

Sērijā BOSS Bottled ietilpst arī losjoni pēc skūšanās un dezodoranti. Zīmola Hugo Boss dāvanu komplekts noteikti būs lieliska dāvana ikvienam mūsdienīgam vīrietim.

Zīmola Hugo Boss aromāts BOSS The Scent ir vēl vienas veiksmīgas šā zīmola sērijas zvaigzne, kas piesaistīja daudzu vīriešu uzmanību. Šis vilinošais aromāts vēlāk tika arī radīts dažādās versijās, ieskaitot Boss The Scent Private Accord un vēl piesātinātākos Boss The Scent Absolute un Boss The Scent Intense aromātus.

Hugo Boss ir iecienīts arī jaunākās paaudzes vīriešu vidū, kuri bieži dod priekšroku zīmola Hugo Boss sērijas HUGO smaržām. Viņi bieži izvēlas smaržu sērijas Hugo Boss HUGO Man, HUGO Just Different, HUGO Reserved vai HUGO Iced.

Zīmola HUGO BOSS smaržas sievietēm

Tāpat kā zīmola Hugo Boss pēcskūšanās līdzekļi, arī tā smaržas sievietēm ir greznības simbols. Smaržas Hugo Boss BOSS Ma Vie ir iecienītas ar savu izsmalcināto eleganci — gan smaržūdens BOSS Ma Vie, gan tualetes ūdens ir guvuši milzīgus panākumus un pelnīti tiek uzskatīti par ikoniskiem. Boss The Scent For Her ir vēl viena visaptveroša sērija, kas kļuva par vienu no vispārdotākajām, tāpat kā vīriešiem radītā aromātu sērija Boss The Scent For Him.

Visa preču sērija pauž neatvairāmu jutekliskumu — sākot ar pirmo un pilnīgi unikālo smaržūdeni Boss The Scent līdz dziļākajam un intensīvākajam Boss The Scent Absolute un Boss The Scent Intense, kā arī kaislīgajam smaržūdenim Boss The Scent Private Accord. Neatkarīgi no tā, kuras zīmola Hugo Boss smaržas izvēlēsities, tās vienmēr kļūs par juteklisku baudījumu jums vai lielisku dāvanu jūsu mīļajiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Dižpārdokļi

Hugo BOSS: esiet sava stila noteicēji!

Būs grūti atrast kādu, kurš nekad nav dzirdējis par Hugo Boss. Aptuveni 100 gadu pastāvēšanas laikā nelielais uzņēmums, kurā strādāja 20 šuvējas, kļuva par modes gigantu Hugo Boss un vienu no augstākās modes un aromātu tirgus līderiem. Tagad uzņēmumā Hugo Boss ir gandrīz 15 000 darbinieku vairāk nekā 127 valstīs.

Hugo Boss produktu plašo portfeli un augsto kvalitāti apliecina uzņēmuma apgalvojums, kas sola, ka Hugo Boss klienti būs lieliski ģērbušies jebkuram dzīves gadījumam un jebkuros apstākļos. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Hugo Boss uzvalks, Hugo Boss apavi vai aromāti vīriešiem un sievietēm – visi Hugo Boss izstrādājumi vienmēr lieliski atbilst to valkātājam. Hugo Boss galvenā mītne atrodas Vācijas pilsētā Mecingenē, kur sākās zīmola stāsts.

Hugo Boss zīmola izcelsme

Hugo Ferdinands Boss piedzima 1885. gada 8. jūlijā, viņš bija Heinriha Bosa un viņa sievas Luīzes piektais bērns. Ģimenei piederēja savs apakšveļas veikals. 1924. gadā dizainers Hugo Boss atvēra apģērbu fabriku, kurā nodarbināja 20 līdz 30 šuvējas un tika ražoti visa veida apģērbi.

Neskatoties uz visiem vēsturiskajiem notikumiem, kas gadu gaitā ietekmēja un noteica zīmola virzību, Hugo Boss joprojām ir ievērojams uzņēmums, un tieši mūsdienu izstrādājumi visvairāk raksturo Hugo Boss zīmolu un tā piedāvājumu klientiem.

Hugo Boss kā HUGO un BOSS

Līdz 2018. gada pavasarim visām Hugo Boss saulesbrillēm, aromātiem, Hugo Boss pulksteņiem, kleitām, Hugo Boss uzvalkiem un Hugo Boss čībām bija viens un tas pats Hugo Boss logotips. Tomēr 2018. gada pavasarī Hugo Boss portfelis tika sadalīts zīmolos BOSS un HUGO. Abi zīmoli piedāvā apģērbus, aksesuārus un aromātus, kas joprojām atbilst oriģinālā Hugo Boss zīmola augstajiem kvalitātes standartiem, taču tagad tie spēj labāk apmierināt tiešo mērķauditoriju vajadzības. Kurš no zīmoliem jūs uzrunā visvairāk?

Hugo. Boss.

Zīmols BOSS galvenokārt pārstāv augstākās kvalitātes biznesa apģērbus, kā arī ikdienas apģērbus gan vīriešiem, gan sievietēm. Hugo Boss vīriešu pulksteņi, kleitas, Hugo Boss BOSS aromāti un citi BOSS produkti ir izsmalcināti un vienmēr nodrošina visaugstāko kvalitāti nevainojamākajā dizainā.

Hugo Boss HUGO līnija ir paredzēta visiem, kam patīk radīt tendences, nevis tikai tām sekot. Zīmola drosmīgā, bet neformālā pieeja atspoguļojas ikdienas apģērbā, kā arī Hugo Boss HUGO aromātos sievietēm, pulksteņos un Hugo Boss apavos. Hugo Boss HUGO ir īpaši orientēts uz jaunākiem klientiem.

Hugo Boss smaržas

Hugo Boss BOSS un Hugo Boss HUGO zīmolu produkcijā aromāti ir vieni no populārākajiem produktiem. Hugo Boss EDT un EDP klāstu papildina daudzi produkti, kas lietojami pēc skūšanās, un dezodoranti.

HUGO BOSS aromāti vīriešiem

Hugo Boss BOSS Bottled ir kļuvis par ikonu starp Hugo Boss vīriešu aromātiem. Hugo Boss Bottled tualetes ūdens ir vēl viens no pirktākajiem aromātiem, kas iedvesmoja radīt dažādas variācijas. Hugo Boss Bottled Night, Hugo Boss Bottled Intense, Hugo Boss Bottled Unlimited vai Tonic un Oud ir kļuvuši populāri vīriešu vidū visā pasaulē.

BOSS Bottled līnijā ietilpst arī losjoni pēc skūšanās un dezodoranti. Hugo Boss dāvanu komplekts noteikti būs lieliska dāvana ikvienam mūsdienīgam vīrietim.

Hugo Boss BOSS The Scent ir vēl vienas veiksmīgas Hugo Boss līnijas zvaigzne, kas piesaistīja daudzu vīriešu uzmanību. Šis vilinošais aromāts vēlāk tika arī radīts dažādās versijās, ieskaitot Boss The Scent Private Accord un vēl piesātinātākos Boss The Scent Absolute un Boss The Scent Intense aromātus.

Hugo Boss ir iecienīts arī jaunākās paaudzes vīriešu vidū, kuri bieži dod priekšroku Hugo Boss HUGO aromātiem. Viņi bieži izvēlas aromātu līnijas Hugo Boss HUGO Man, HUGO Just Different, HUGO Reserved vai HUGO Iced.

HUGO BOSS smaržas sievietēm

Tāpat kā Hugo Boss līdzekļi lietošanai pēc skūšanās, arī Hugo Boss aromāti sievietēm ir greznības simbols. Hugo Boss BOSS Ma Vie smaržas ir populāras ar savu izsmalcināto eleganci – gan BOSS Ma Vie parfimērijas ūdens, gan tualetes ūdens ir guvuši milzīgus panākumus un pelnīti tiek uzskatīti par ikoniskiem. Boss The Scent For Her ir vēl viena visaptveroša līnija, kas kļuva par vienu no vispārdotākajām, tāpat kā vīriešiem radītā aromātu līnija Boss The Scent For Him.

Visa produktu līnija pauž neatvairāmu jutekliskumu: sākot ar pirmo un pilnīgi unikālo Boss The Scent parfimērijas ūdeni līdz dziļākajam un intensīvākajam Boss The Scent Absolute un Boss The Scent Intense, kā arī kaislīgajam Boss The Scent Private Accord parfimērijas ūdenim. Neatkarīgi no tā, kuras Hugo Boss smaržas izvēlaties, tās vienmēr kļūs par juteklisku baudījumu jums vai lielisku dāvanu saviem mīļajiem.