Bojāti mati

FILTRĒT PĒC
  • Bojātiem matiem
Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Zīmols
Rādīt vairāk
Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Dižpārdokļi

Vai jūsu matu gali ir sašķelti un viegli lūst? Bojāti mati mūsdienās ir plaši izplatīta problēma.

To sekmē neveselīgs dzīvesveids, intensīva matu krāsošana, matu sakasīšana, ieveidošana un nepiemērotu kopšanas līdzekļu izmantošana. Ja vien nevēlaties spert radikālu soli un bojātos matus nogriezt, ir laiks parūpēties par savu galvas rotu.

Vislabāk bojātiem matiem ir piemēroti maigi kopšanas līdzekļi, kas nodrošina nepieciešamo barošanu un mitrināšanu. Izvēlieties kvalitatīvus matu kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir keratīns, keramīdi, vitamīni un kolagēns. Lietojiet atjaunojošu šampūnu bojātiem matiem, maigi iemasējot to matos.

Pēc katras mazgāšanas reizes lietojiet atjaunojošu balzamu. Neizskalojams kondicionieris, kas nodrošina ilgstošu mitrināšanu un barošanu, ir ļoti laba izvēle bojātu matu kopšanai. Reizi nedēļā lietojiet barojošu matu masku un dziļi mitrinošas eļļas bojātiem matiem. Laiku pa laikam palutiniet matus ar kādu intensīvas kopšanas procedūru, piemēram, matu ietīšanu vai īpaši efektīvas iedarbības matu serumu.

Ja nevēlaties atteikties no matu taisnošanas, loku ieveidošanas vai matu žāvēšanas ar fēnu, izmantojiet līdzekļus matu aizsardzībai pret karstumu. Pēc iespējas izvairieties no līdzekļiem, kas satur sulfātus un parabēnus.

Neatlieciet rūpes par bojātiem matiem uz vēlāku laiku! Izvēlieties kvalitatīvus kopšanas līdzekļus bojātiem matiem tīmekļvietnē notino.lv. Mēs piedāvājam plašu matu kopšanas līdzekļu klāstu: mitrinošus šampūnus, neizskalojamus kondicionierus, kofeīnu saturošus balzamus, kā arī matu maskas bojātiem matiem. Izmēģiniet arī argāneļļu matiem un intensīvos serumus.