Pāriet uz galveno saturu

Zobu balināšana

Vai sapņojat par žilbinoši baltu smaidu kā Holivudas filmu zvaigznei?Zobu balināšana mājas apstākļos ir aizvien plašāk lietojama metode maigai zobu balināšanai, nedodoties pie zobārsta. Viegli varat veikt zobu balināšu mājās un apburt ikvienu ar žilbinošiem rezultātiem.

 

Kā balināt zobus mājas apstākļos?

Zobu balināšana mājas apstākļos ir vienkārša — viss, kas jums ir nepieciešams, ir labi zobu balināšanas līdzekļi, kuri noņem zobu virsmas pigmentāciju un balina zobu emalju. Ja steidzaties, izmēģiniet balinošo zīmuli vai pat komplektu zobu balināšanai.

Ja meklējat maigu zobu balināšanas metodi, izvēlieties balinošu mutes skalošanas līdzekli vai zobu pastu. Pavisam drīz ievērosiet brīnišķīgus rezultātus un iegūsiet tādu pašu efektu, kā lietojot balinošu zīmuli vai komplektu zobu balināšanai.

Balinošā zobu pasta

Galvenais balinošās zobu pastas nolūks ir noņemt no zobu emaljas virsmas pigmentāciju, ko izraisa kafija, tēja un ēdiens, un atjaunot zobu dabisko baltumu. Varat iegādāties balinošās zobu pastas ar fluorīdu vai bez tā. Zobu pasta bez fluorīda satur aktīvās sastāvdaļas, piemēram, kokogli, aplikuma mazināšanai.

Balinošās plāksnītes

Balinošās plāksnītes ir laba alternatīva balinošai zobu pastai, bet varat lietot abus līdzekļus vienlaikus. Divas nedēļas katru dienu lietojiet balinošās plāksnītes pēc zobu iztīrīšanas vakarā un atstājiet tās uz 30 minūtēm. Balinošo plāksnīšu izmantošana ir vienkārša, jo tās nenoslīd.

Zobu balināšanas zīmulis

Gadījumā, ja jums nepieciešami ātri rezultāti vai vēlaties balināt atsevišķus zobus, izmēģiniet balinošu zīmuli. Sāciet ar zobu tīrīšanu, tad lietojiet zīmuli, lai uzklātu balinošo želeju uz konkrētiem zobiem, un atstājiet uz ražotāja ieteikto laiku, pēc tam izskalojiet muti ar ūdeni.

Komplekts zobu balināšanai

Zobu balināšana mājas apstākļos vēl nav bijusi tik viegla! Ja jums nav daudz laika, bet vēlaties ilgnoturīgus un profesionālus rezultātus, izmēģiniet komplektus zobu balināšanai. Balinošā želeja ar aplikatoru padarīs gaišāku zobu toni, kamēr guļat.

Šajos komplektos ir iekļauts aplikators, kas pielāgojas zobu formai. Viss, kas jums jāizdara, ir jāpiepilda tas ar balinošu želeju un jādodas gulēt.

Dabiska zobu balināšana

Maiga zobu balināšana ir ļoti iecienīta. Ja vēlaties izvairīties no sintētiskām vielām un izmēģināt dabisku zobu balināšanu, izvēlieties balinošu melno zobu pastu vai dabisku zobus balinošu pulveri.

Izvēlieties labākos balinošos līdzekļus no tādiem cienījamiem zīmoliem kā Swissdent, Opalescence un Splat.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu