Pāriet uz galveno saturu

Ādas tipi — vai zināt savu ādas tipu, un kā pareizi kopt ādu?

Izvēlieties līdzekļus, kas vislabāk atbilst jūsu ādai. Esam izveidojuši labākās ādas kopšanas kosmētikas izlasi normālai, jutīgai, taukainai, sausai un kombinēta tipa ādai. Vai jūs joprojām nezināt, kāds ir jūsu ādas tips un kā to pareizi kopt? Skatiet rakstus par atsevišķiem ādas tipiem un dažus noderīgus padomus ikdienas rituāliem.

Normāla āda

Ādas izskats
Nav pārāk sausa vai taukaina. Parasti nav tendences uz akni vai palielinātām porām. Nav velkošas sajūtas, kā arī nav alerģiska uz kairinājumu.

Kopšana
Pat ja jums nav problemātiska āda, sejas ādai ir nepieciešama ikdienas kopšanas rutīna, lai tā būtu mitrināta un priekšlaicīgi nenovecotu. Katru rītu un vakaru attīriet ādu, uzklājiet barojošu serumu un mitrinošu līdzekli. Reizi nedēļā noņemiet atmirušās ādas šūnas ar pīlingu un izbaudiet veselīgas un atsvaidzinātas ādas sajūtu.

UZZINĀT VAIRĀK

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Sausa āda

Ādas izskats
Redzami sausa, savilkta, zvīņaina, raupja. Bieži lobās un niez. Ar tendenci uz grumbu veidošanos.

Kopšana
Ja jums ir sausa āda, jums vajadzētu noņemt dekoratīvo kosmētiku ar losjonu, eļļu vai attīrošu ūdeni, kas nesatur spirtu un citas ādu sausinošas vielas. Lietojiet barojošu krēmu divas reizes dienā, lai nodrošinātu intensīvu mitrināšanu, un uzklājiet to virs seruma vai intensīvas iedarbības līdzekļa ar hialuronskābi. Palutiniet sevi ar mitrinošu auduma sejas masku reizi nedēļā, lai padarītu ādu starojošāku un jaunavīgāku.

UZZINĀT VAIRĀK

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Jutīga āda

Ādas izskats
Bieži apsārtusi āda, dedzinoša vai citas nepatīkamas sajūtas. Dažreiz kairinājums izraisa plankumus.

Kopšana
Lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku no jutīgas ādas, izmantojiet maigus līdzekļus, piemēram, attīrošas putas vai losjonus. Nomieriniet ādu ar toniku, mitriniet to ar vieglas struktūras serumu un visbeidzot uzklājiet mitrinošu līdzekli. Neaizmirstiet lietot acu krēmu jutīgai ādai. Izvairieties no kosmētikas līdzekļiem, kas satur alkoholu, mākslīgas smaržvielas vai citus potenciālus kairinātājus. Jūsu āda jutīsies ievērojami labāk.

UZZINĀT VAIRĀK

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Kombinēta tipa āda

Ādas izskats
Taukaināka T zonā, bet vairāk sausa āda citās sejas daļās.

Kopšana
Kombinētai ādai nepieciešami līdzekļi, kas matē spīdīgās sejas daļas, vienlaikus mitrinot sausās vietas. Vienmēr rūpīgi noņemiet dekoratīvo kosmētiku un notīriet ādu divas reizes dienā. Pēc sejas ādas nomierināšanas ar toniku uzklājiet vieglu serumu un mitrinošu krēmu ar matējošu efektu. Pareizie līdzekļi izlīdzinās jūsu ādas toni un padarīs to mirdzošu.

UZZINĀT VAIRĀK

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Taukaina āda

Ādas izskats
Ļoti ātri kļūst taukaina un spīdīga. Tendence uz poru nosprostošanos. Dekoratīvā kosmētika ne vienmēr labi klājas un saglabā savu noturību.

Kopšana
Taukainai ādai nepieciešama rūpīga tīrīšana un dekoratīvās kosmētikas noņemšana pat vairāk nekā citiem ādas tipiem. Vislabāk izmantot želejveida tīrīšanas līdzekļus un putas, kuras var noskalot ar ūdeni. Izvēlieties eļļu nesaturošus un mitrinošus līdzekļus ar vieglu želejveida konsistenci, kas neiekļūst porās. Dažas reizes mēnesī lietojiet maigu sejas skrubi un attīrošu sejas masku. Izmantojot vieglus matējošus līdzekļus, varēsiet atvadīties no nevēlama spīduma.

UZZINĀT VAIRĀK

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Problemātiska āda

Ādas izskats
Tendence uz akni, pinnēm un palielinātām porām. Nevienmērīga tekstūra un ādas tonis.

Kopšana
Aptieku zīmolu precēm vajadzētu būt īstajam risinājumam, jo īpaši līdzekļiem, kas paredzēti problemātiskas ādas kopšanai. Sāciet ar dziļu ādas attīrīšanu, izmantojot želejveida tīrīšanas līdzekli vai attīrošu ūdeni, pēc tam lietojiet nomierinošu toniku, nekomedogēnu mitrinošu līdzekli un intensīvas iedarbības līdzekli problēmzonās. Jūsu āda izskatīsies daudz labāk.

UZZINĀT VAIRĀK

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu