Ķemmes un sukas

Dižpārdokļi

Matu ķemmes un sukas

Kvalitatīva ķemme vai matu suka lieliski atšķetina matus, padarot tos zīdainus bez bojāšanas. Kā atrast savu ideālo matu suku vai ķemmi? Nav tādas vienas ideālās ķemmes vai sukas — izvēlieties savam matu tipam atbilstošo vai ņemiet vērā vēlamo rezultātu. Ķemme būs labāk piemērota matu ieveidošanai, bet suka palīdzēs atšķetināt, ieveidot vai nogludināt matus.

Matu ķemme — lielisks rīks matu ieveidošanai

Matu ķemme būs patiešām noderīgs piederums matu ieveidošanas laikā, kā arī žāvējot tos ar fēnu.

Vai meklējat piemērotu ķemmi sprogainiem matiem? Izvēlieties ķemmi ar platiem zariem, lai ērti atšķetinātu matus un tos paceltu. Jo lielākas ir lokas, jo platākai jābūt atstarpei starp ķemmes zariem. Ķemmes ar platiem zariem ir lielisks palīgs vienmērīgai matu maskas uzklāšanai visā matu garumā.

Smalkiem, taisniem un gariem matiem nepieciešama ķemme ar smalkiem zariem. Šīs ķemmes lieliski noderēs, arī ķemmējot matus atpakaļ, un piešķirs papildu apjomu.

Matu atšķetināšanas suka

Kā jau jūs labi zināt, matu sukām ir daudz dažādu formu, izmēru un materiālu, tāpat arī katra no tām paredzēta citam lietošanas veidam. Piemēram, matu taisnošanas suka vai matu žāvēšanas suka ar fēnu var ietaupīt laiku, veidojot matus.

Labākajām, augstākās kvalitātes matu sukām ir dabiski sari. To galvenais ieguvums ir tas, ka šādas sukas nebojā matus — tās maigi atšķetina savēlušos matus un rūpīgi kopj tos. Šīs kategorijas matu sukas galvenokārt ir matu sukas ar mežacūku sariem un koka matu sukas.

Matu sukas un ķemmes pēc materiāla, formas un lietošanas mērķa

  • Koka matu sukas — maigi atšķetina matus, novērš to elektrizēšanos un mazo matiņu izspraukšanos no matu sakārtojuma. Turklāt tās darinātas no dabiskiem materiāliem.
  • Matu sukas ar mežacūkas sariem — aizsargā matu no mitruma un novērš to pūkošanos, piešķir spīdumu un mīkstina, kā arī veicina galvas ādas asins cirkulāciju.
  • Apaļas matu sukas — lieliskas, lai veidotu maigus, kā arī garus viļņainus matus. Jo īsāks matu garums, jo mazākam jābūt apaļās sukas diametram.
  • Plakanas matu sukas — mazākās plakanās matu sukas var izmantot matu atšķetināšanai dienas laikā pēc nepieciešamības, bet lielās plakanās matu sukas būs lieliskas rūpīgai matu ķemmēšanai.
  • Matu taisnošanas sukas (vai elektriskā matu suka) — matu suka un matu taisnotājs divi vienā ir efektīvs matu kopšanas un ieveidošanas rīks. Šajā kategorijā atradīsiet jonizējošas matu sukas, kas novērš statisko elektrību un kavē matu izžūšanu.
  • Matu suka mitriem matiem — plata, plastmasas suka būs labi piemērota mitru matu ķemmēšanai.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet labākās matu sukas un augstākās kvalitātes ķemmes, kas ir lieliski piemērotas turēšanai rokās. Mums ir sukas matu ķemmēšanai atpakaļ, nogludinošas matu sukas, matu sukas matu žāvēšanai ar fēnu vai matu sukas taisnošanai, kā arī sukas lokainiem vai taisniem matiem, keramikas, koka sukas un arī vienmēr iecienītās Tangle Teezer! Kuru izvēlēsieties?