Pāriet uz galveno saturu

TRESemmé

Par zīmolu TRESemmé

Lieliska frizūra var sniegt pašpārliecinātību un uzlabot visu dienu. Zīmola TRESemmé darbinieki to ļoti labi zina — tāpēc cenšas izveidot matu kopšanas līdzekļus, kas ir tik pat labi, kādus izmanto frizētavās, bet par daudz pieejamākām cenām. Jo ikviena sieviete ir pelnījusi lielisku frizūru!

Zīmola TRESemmé matu kopšanas līdzekļi pirmo reizi tika piedāvāti 1948. gadā. Uzņēmuma dibinātāja Edna L. Emma strādāja par frizieri un labi zināja, cik daudz pašpārliecinātības sievietei var sniegt skaisti mati. Laikos, kad kvalitatīvi līdzekļi bija pieejami tikai frizētavās, viņa saskatīja iespēju piedāvāt profesionālas kvalitātes matu kopšanas līdzekļus izmantošanai mājas apstākļos. Tas noteikti ierakstīja šīs uzņēmīgās, inteliģentās un skaistās sievietes vārdu matu kopšanas vēsturē.

Zīmola nosaukums TRESemmé ir vārdu spēle — tas atsaucas uz dibinātājas uzvārdu, bet vienlaikus arī izklausās līdzīgi franču valodas frāzei très-aimé (tulkojumā — ļoti mīlēts). Nav šaubu, ka arī jums iepatiksies zīmola TRESemmé preces. Izsmidzināmais līdzeklis Heat Defence pasargā jūsu matus no bojājumiem matu žāvēšanas un taisnošanas laikā, bet matu maska TRESemmé BIotin + Repair 7 uzreiz atjauno matu tekstūru un skaistumu. Zīmola TRESemmé sērija Keratin Smooth sniedz matiem mirdzumu un elastīgumu, kā arī mazina sprogošanos.

Uzticieties zīmola TRESemmé matu kopšanas līdzekļiem, kas ļaus jums katru dienu justies kā pēc iznākšanas no frizētavas.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu