Pāriet uz galveno saturu

Taukaini mati

Vai cīnāties ar taukainiem matiem? Atbrīvojieties no nebeidzamā ikdienas matu mazgāšanas cikla un matu nēsāšanas astē, jo mums ir labāks risinājums!

Kā mazināt matu taukošanos? Problēmu bieži izraisa stress, hormonu disbalanss un uzturs, kā arī nepareiza matu kopšana. Piemērota šampūna taukainiem matiem izvēle ir panākumu atslēga, lai samazinātu matu taukošanos un nodrošinātu matiem vairāk kupluma un apjoma.

 

Ieteicamie līdzekļi taukainu matu kopšanai

Maigām apļveida kustībām iemasējiet šampūnu galvas ādā. Neberziet un nelietojiet lielu spēku. Vienmēr skalojiet matus siltā vai aukstā ūdenī, jo auksts ūdens aizver matu poras un mazina matu taukošanos.

Ja mati ļoti taukojas, speciālisti iesaka pieradināt matus un pagarināt laiku starp to mazgāšanas reizēm. Jo biežāk matus mazgājat, jo vairāk taukvielu ražo galvas āda.

Kā nomaskēt taukainus matus, tos nemazgājot vai nesavācot astē vai copē? Izmēģiniet sauso šampūnu. Tas atsvaidzina matus, piešķirot tiem tikko mazgātu matu izskatu.

Kas vēl palīdz kopt taukainus matus?

Vai ar šampūnu nepietiek? Pamēģiniet vienu vai divas reizes nedēļā lietot masku taukainiem matiem, lai tos pabarotu un noņemtu lieko sebumu no galvas ādas.

Taukainas galvas ādas kopšanu uzlabos arī skrubis matiem, kas noņems netīrumus un matu ieveidošanas līdzekļu atliekas. Abos gadījumos atšķirību ievērosiet jau no pirmās lietošanas reizes.

Taukainas blaugznas un niezoša galvas āda

Bieži sastopama taukainu matu problēma ir taukainas blaugznas. Šajā gadījumā jums jālieto šampūns taukainām blaugznām, kas noņem taukainās plēksnītes un novērš jaunu blaugznu veidošanos pat vairākas nedēļas.

Ja jums ir niezoša galvas āda, izmēģiniet šampūnu taukainiem matiem ar E vitamīnu, kas atjauno un nomierina ādu. Vēl viens lielisks risinājums ir dabiskas izcelsmes šampūns taukainiem matiem. Šie šampūni gan nomierina kairinātu galvas ādu, gan piešķir matiem patīkamu aromātu.

Notino.lv piedāvā labākos matu kopšanas līdzekļus taukainiem matiem par lieliskām cenām no Kérastase, Farmona un citiem matu kopšanas ekspertiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu