Pāriet uz galveno saturu

Līguma laušana

LĪGUMA LAUŠANA BEZ IEMESLA (PREČU ATGRIEŠANA)

Vai izdarījāt nepareizu izvēli? Ja izvēlējāties nepareizas smaržas vai skaistumkopšanas līdzekli, jums nav jāuztraucas. Jūs varat lauzt līgumu 90 dienu laikā, nenorādot iemeslu.

Kad varu lauzt līgumu, nenorādot iemeslu?

Iepērkoties pie mums, varat atgriezt jebkuru iegādāto preci, izņemot:

a) pārveidotu vai citādi modificētu preci atbilstoši pēc jūsu norādījumiem (piemēram, iegravējums uz iepakojuma);

b) preces, kuras nevar atgriezt higiēnisku iemeslu dēļ (piemēram, attaisīti skaistumkopšanas līdzekļi vai citas preces, kas nonāk tiešā saskarē ar ādu).

Ja vēlaties, lai prece ir iesaiņota kā dāvana vai ekoloģiskā iepakojumā, — naudas atmaksa par pakalpojumu vairs nav iespējama, jo prece ir ietīta un pakalpojums jau ir sniegts. Ņemiet vērā, ka preces tiek iesaiņotas uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas.
Līguma laušana nav iespējama arī par precēm, kas pasūtītas kā dāvana un jau ir iesaiņotas. Atgādinām, ka saskaņā ar likumu esat atbildīgi par preces vērtību un tās samazināšanu,  lietojot preci tādā veidā, kas pārsniedz līdzekļa izmēģināšanai nepieciešamo apjomu (piemēram, turpinot izmantot smaržas pēc to izmēģināšanas). Šādos gadījumos mēs varam atmaksāt tikai samērīgu cenas daļu.

Kā man jārīkojas, ja vēlos lauzt līgumu, nenorādot iemeslu?

Paziņojiet mums par savu lēmumu lauzt līgumu 90 dienu laikā. Labākais veids, kā to izdarīt, ir sazināties ar mums, rakstot e-pasta vēstuli uz adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni +371 644 15 229. Varat izmantot arī līguma laušanas veidlapu, noklikšķinot šeit.
 
Preces sūtiet tūlīt vai ne vēlāk kā 14 dienu laikā. Ja ar pasūtījumu saņēmāt papildu bezmaksas preci (dāvaniņu), arī tā ir jāatgriež.
 
Naudu par precēm atmaksāsim ne vēlāk kā 14 dienu laikā, skaitot no līguma laušanas dienas. Tomēr, saskaņā ar likumu, varam atlikt maksājumu līdz brīdim, kad preces tiek atgrieztas. Ja līgumu laužat pirmo 14 dienu laikā no preču piegādes dienas, jums ir tiesības saņemt atlīdzību par preču piegādes izdevumiem tādā apjomā, kas atbilst lētākajam no pieejamajiem piegādes veidiem.

Kontaktinformācija

Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem par līguma laušanu bez iemesla. Sazinieties ar mums pa e-pastu, rakstot vēstuli uz adresi [email protected], vai zvaniet pa tālruni +371 644 15 229.

Vai jums ir jautājumi? Sazinieties ar mums.
Apstiprinot jūs piekrītat, ka uzņēmums „Notino International Limited” apstrādā jūsu personas datus piedāvājumu un tirgvedības nolūkos. Jums ir tiesības iebilst. Papildinformācija pieejama personas datu apstrādes pamatnostādnēs.