Manikīra komplekti un nagu vīlītes

Dižpārdokļi

Skaists manikīrs mājas apstākļos, lai jūs varētu lepoties ar koptiem nagiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat daudzpusīgu manikīra piederumu vai pedikīra piederumu komplektu vai arī jums nepieciešama tikai laba nagu vīle, kutikulas noņēmējs, nagu pulētājs vai nagu šķērītes vai knaiblītes, notino.lv plašajā manikīra piederumu klāstā pavisam noteikti atradīsiet visu nepieciešamo koptām rokām un nagiem.

Kādiem piederumiem jābūt manikīra komplektā?

Labai nagu vīlei, lai pavisam īsā laika posmā iegūtu perfektu nagu formu. Izvēlieties nagu vīli, kas vislabāk piemērota jums.

  • Stikla nagu vīlei, kas neveicinās nagu šķelšanos un to varēsiet lietot ilgi.
  • Metāla vai smilšpapīra vīlei, kas ir lieliska, lai pieslīpētu nagu formu, bet tā nebūs lietojama ilgtermiņā. Tā ir laba izvēle, ja bieži pazaudējat savas nagu vīles.

Nagu šķērītēm, lai palīdzētu uzturēt ideālo nagu garumu un formu. Lai nagu griešana būtu efektīvāka, pirms griešanas izmērcējiet tos ūdenī.

Nagu knaiblītēm, kas paredzētas nagu griešanai, jo īpaši cietākiem nagiem. Tāpēc tās ir ikviena manikīra vai pedikīra komplekta neatņemama sastāvdaļa.

Kutikulas noņēmējam, kas ātri un precīzi ļaus atbīdīt ienadžus gar naga sakni.

Nagu pulēšanas vīlītei/blokam, lai pabeigtu manikīru. Tā ir paredzēta nevis nagu garuma samazināšanai, bet gan nagu virsmas pulēšanai un pilnveidošanai. Nagiem būs dabisks spīdums pat tad, ja neizmantosiet nagu laku.

Kā veikt manikīru mājas apstākļos?

Ja plānojat veikt manikīru, mums ir daži padomi, kā izbaudīt procesu un sasniegt lieliskus rezultātus.

  • Noņemiet visus netīrumus un veco nagu laku ar nagu lakas noņēmēju.
  • Apgrieziet nagus, izmantojot nagu šķērītes vai knaiblītes.
  • Sāciet veidot nagu formu ar nagu vīli.
  • Atbīdiet ienadžus gar nagu saknēm. Izmēģiniet kutikulu noņēmēju vai šķērītes kutikulām.
  • Pabeidziet manikīru, uzklājot nagu laku. Vai izvēlēsieties klasisko franču manikīru vai drosmīgu un košu toni?

Salona kvalitātes manikīrs mājas apstākļos! Viegli un vienkārši paveicams, ja jums ir labs manikīra piederumu komplekts, nagu knaiblītes un stikla nagu vīle.