Matu kondicionieris

Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Zīmols
Rādīt vairāk
Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Dižpārdokļi

Matu kondicionieris un balzams

Vai jums ir bojāti, grūti atšķetināmi vai nespodri mati? Izmēģiniet matu kondicionieri — lielisku līdzekli, kas palīdz atjaunot matu skaisto un veselīgo izskatu. Bet, ja nepieciešama tūlītēja kopšana, iegādājieties matu balzamu un ātri atjaunojiet savu matu struktūru!

Kad un kāpēc lietot kondicionieri?

Kondicionieri vajadzētu lietot katru reizi pēc matu mazgāšanas. Tas ir ieteicams tāpēc, ka šampūns atver matu šķiedras, bet kondicionieris tās noslēdz un nogludina matu visā tā garumā. Kondicionieris arī aizsargā matus no mehāniskiem bojājumiem un sausuma, piešķir vairāk spīduma un atvieglo to ķemmēšanu.

Kā atrast ideālo kondicionieri? Vienmēr izvēlieties, ņemot vērā savu matu tipu vai vēlamo rezultātu. Mitrumu zaudējušiem un nespodriem matiem lieliska izvēle būs mitrinošs kondicionieris sausiem matiem. Ja jums ir sprogaini mati, iegādājieties kondicionieri sprogainiem matiem, lai uzturētu sprogu izteiksmīgumu. Taukainiem matiem nepieciešams vieglas konsistences, barojošs kondicionieris, bet blondiem matiem būs piemērots dziļi kopjošs un izgaismojošs kondicionieris.

Īpaši kondicionieru veidi

  • Kondicionieris, kas nav jāizskalo, — ietaupa laiku un uzlabo nespodru matu izskatu, kā arī atšķetina tos. Ļoti iecienīts ir izsmidzināms kondicionieris, kas nav jāizskalo, — vienkārši izsmidziniet matos, izķemmējiet un gatavs!
  • Dabisks kondicionieris — sniedziet saviem matiem īpašas rūpes ar līdzekļiem, kas nesatur sintētiskas vielas. Mati būs skaisti un veseli, patīkami smaržos, un jūsu izvēle būs videi draudzīga.
  • Šampūns un kondicionieris divi vienā — dubults efekts ar vienu līdzekli — piemērots ikvienam, kas vēlas ietaupīt vannasistabā pavadāmo laiku.

Kā lietot matu kondicionieri?

  1. Vienmēr uzklājiet kondicionieri pēc šampūna izskalošanas.
  2. Ideālā gadījumā klājiet kondicionieri 2 līdz 3 cm attālumā no matu saknēm līdz to galiem.
  3. Atstājiet to tikai ieteicamo laiku. Matu kondicionierim parasti ir tūlītējs efekts, tāpēc nedomājiet, ka kondicioniera atstāšana uz ilgāku laiku sniegs labākus rezultātus.

Matu kondicionieris vai matu balzams

Terminus „matu kondicionieris” un „matu balzams” bieži jauc. Kondicionieris galvenokārt iekļūst mata virsmā, bet matu balzams iekļūst mata struktūras dziļākajos slāņos un palīdz novērst daudz nopietnākas problēmas.

Izvēlieties labākos matu kondicionierus vai matu balzamus no tādiem iecienītiem zīmoliem kā Kérastase, Olaplex, Wella Professionals, Redken un daudziem citiem.