Pāriet uz galveno saturu

Olaplex

Matu kopšana mājās

Jūs varat izmantot zīmola OLAPLEX līdzekļus arī matu kopšanai savās mājās. Mājas apstākļos izmantojamo zīmola OLAPLEX preču klāstā ir ir barojošs un matu krāsu aizsargājošs līdzeklis OLAPLEX No.3, šampūns OLAPLEX No.4 un kondicionieris OLAPLEX No.5. Visas šīs preces satur aktīvo sastāvdaļu OLAPLEX, kas vienīgā spēj atjaunot jūsu matu disulfīda saites. Rezultātā iegūsiet spēcīgus, veselīgus un mirdzošus matus, kas nelūzīs un kuriem nebūs sašķeltu galu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Profesionāla kopšana

Zīmola OLAPLEX matu kopšanas līdzekļi ļauj novērst matu bojāšanu ķīmiskās apstrādes laikā. Līdzekļus OLAPLEX No.1 Bond Multiplier un OLAPLEX No.2 Bond Perfector var pievienot jebkurā matu ķīmiskās apstrādes gadījumā. Tāpat varat izmantot intensīvas iedarbības līdzekli OLAPLEX Rebuild Treatment, kas nodrošina 100% matu atjaunošanu.
Zīmola OLAPLEX profesionālo līdzekļu sērija ir izstrādāta tikai frizieriem (profesionāļiem). Šo līdzekļu izmantošanai nepieciešamas friziera zināšanas, lai varētu sasniegt vēlamos rezultātus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Olaplex ir novatoriska matu kopšanas formula, kas palīdz novērst matu bojāšanos to krāsošanas laikā. Šeit ir runa par unikālu ķīmisko formulu, kas pavairo un atjauno pārrautos disulfīdu savienojumus. Matu krāsošana vēl nekad nav bijusi tik droša!

Formulu Olaplex izgudroja pasaules vadošie materiālzinātnes un ķīmijas lietpratēji — Dr. Ēriks Preslijs un Dr. Kreigs Hokers. Kopā viņi izgudroja ķīmisku sastāvdaļu, kas atjauno pārrautos matu savienojumus, neizmantojot silikonu un minerāleļļas ķīmiskās apstrādes laikā vai pēc tās.

 

Var droši teikt, ka formula Olaplex matu kopšanas un frizēšanas jomā ir ienākusi uz ilgu laiku. Daudzas frizētavas, kuras īpaši rūpējas par izmantoto līdzekļu un sniegto pakalpojumu kvalitāti, pastāvīgi izmanto šā zīmola līdzekļus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu