Pāriet uz galveno saturu

Acu laineris

Izceliet savas acis ar atbilstošu acu laineri! Radiet pavedinošu kaķacs grimu vai citu apburošu acu grimu — klājiet acu laineri tā, kā vēlaties! Izvēlieties arī pieskaņotu skropstu tušu un priecājieties par lielisku acu grimu visas dienas garumā.

 

Acu laineru veidi

Laineri ir dažādi, tāpēc izmēģiniet un atrodiet sev vispiemērotāko acu lainera veidu.

 • Pildspalvas formas acu laineris ir praktisks un darbojas kā marķieris vai pildspalva — vienkārši noņemiet vāciņu un velciet līniju. Lainera gals palīdz izveidot smalku līniju acs iekšējā kaktiņā, kā arī biezāku — acs ārējā kaktiņā.
 • Želejveida acu laineris ir lielisks gan smalku, gan biezu līniju vilkšanai. Izvēlieties cietus un formu saglabājošus sariņus, lai uzvilktu precīzu līniju.
 • Šķidru acu laineri ir jāiemācās lietot, bet tieši ar šo veidu varēsiet izveidot visskaistākās un smalkākas līnijas.
 • Pat acu ēnas var izmantot kā acu laineri. Viss, kas jums nepieciešams, ir atrast sev piemērotu toni un lietot smalku otiņu to uzklāšanai. Acu līnija, kas uzvilkta ar acu ēnām, izskatās maigāk un ir vieglāk labojama.
 • Acu zīmulis ir tikpat praktisks kā šķidrais vai želejveida acu laineris — ja tas ir labi uzasināts. Labākais acu zīmulis ar tievu galu palīdzēs izveidot smalku līniju ar maigu izskatu.

Acu laineri pēc to pazīmēm

 • Ūdensnoturīgs acu laineris saglabās noturību visos vasaras piedzīvojumos bez izsmērēšanās. Varat lietot to visu gadu — gan apmeklējot baseinu, gan spa.
 • Krāsains acu laineris ir koša alternatīva klasiski melnajam acu lainerim. Pelēks vai brūns acu laineris izskatīsies mazāk draudīgi, bet košas krāsas, piemēram, zils un rozā, vienmēr izskatīsies rotaļīgi.
 • Acu laineris ar mirdzumiem ir lieliski piemērots ballītei — jo īpaši tad, ja vēlaties mirdzēt.

 

Padoms! Ja vēlaties acis optiski palielināt, izmantojiet baltu acu laineri uz augšējiem plakstiņiem.

Kā lietot acu laineri?

Precīzi uzvilkt acu līniju nav sarežģīti — jums vajadzīga stabila roka un mazliet prakses. Neaizmirstiet vispirms uzklāt acu ēnu bāzi, lai acu laineris savu noturību saglabātu ilgāk un izskatītos vēl satriecošāk. Kā tieši lietot acu laineri?

 1. Iedomājieties, ka acs ir sadalīta trīs daļās — ārējais, iekšējais kaktiņš un vidus daļa no acs plakstiņa centra līdz ārējam kaktiņam.
 2. Velciet līniju no plakstiņa vidusdaļas virzienā uz ārējo — vēlams, ar vienu vilcienu.
 3. Pēc tam uzvelciet iekšējo daļu — no skropstu sākumpunkta līdz vidusdaļai, kur sākāt iepriekš. Šo līniju vislabāk vilkt ar slīpo otiņu.
 4. Atkārtojiet šo pašu darbību otrai acij.
 5. Nobeigumā izveidojiet platāku līniju acs ārējā kaktiņā. Sāciet vilkt līniju no acs ārējā kaktiņa uz augšu, pārliecinoties, ka forma un virziens abām acīm ir simetrisks. Pēc tam savienojiet ar pārējo acs līniju.

Iegādājieties labākos acu lainerus un apburiet ikvienu ar savu acu skatienu — tikai interneta veikalā notino.lv!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu