Pāriet uz galveno saturu

ZĪMOLA CERAVE DERMOKOSMĒTIKA

PAR ZĪMOLU CERAVE

Jau vairāk nekā 10 gadus CeraVe ir galvenais ādas kopšanas līdzekļu ražotājs ASV tirgū, kas sadarbībā ar dermatologiem ir izstrādājis līdzekļus ādas aizsargbarjeras stiprināšanai, atjaunošanai un optimizēšanai.

 

Zīmola CeraVe dermokosmētikas panākumu pamatā ir unikālas sastāvdaļas — trīs dabisku keramīdu komplekss. Keramīdi ir dabiski ādā esoši lipīdi, kuri atjauno ādas aizsargbarjeru un nodrošina ilgstošu mitrināšanu. Taču nereti sausai un jutīgai ādai trūkst keramīdu, tāpēc tie jānodrošina papildus. Pateicoties revolucionārajai tehnoloģijai MVE®, zīmola CeraVe līdzekļos esošie keramīdi izdalās pakāpeniski, kas nodrošina to efektivitāti visas dienas garumā.

Visi zīmola CeraVe līdzekļi ir ļoti maigi un nekomedogēni, tie nesatur smaržvielas, un tiem ir vienkāršs sastāvs. Zīmola līdzekļi satur arī tādas aktīvās sastāvdaļas kā hialuronskābe, glicerīns un holesterīns. Palutiniet ādu ar attīrošu emulsiju, CeraVe mitrinošu krēmu vai CeraVe mitrinošu losjonu un pārliecinieties par to efektivitāti.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu