Pāriet uz galveno saturu

Alfaparf Milano

Par Alfaparf Milano zīmolu

Kad skaistums iegūst jaunu stilu - Alfaparf Milano ir profesionāla matu kosmētika ar īstu itāļu izsmalcinātību. Pozitīvā enerģija, entuziasms un perfekcionisms atspoguļojas visā, ko zīmols rada. Alfaparf produkti ir pieredzes, radošuma un neatkārtojama itāļu stila apvienojums.

 

Mati ir viņu kaislība, apsēstība un dzīves pārliecība. Alfaparf matu eksperti neuztver sevi pārāk nopietni, taču viņi nopietni attiecas pret savu darbu. Tāpēc viņi var lepoties ar to, ka vairāk nekā 35 gadus paši ir strādājuši pie visa - sākot ar sākotnējo recepti, testēšanu un beidzot ar faktisko ražošanu. Viņi ar aizrautību un centību dalās ar visu, ko zina par matu skaistumu.

Alfaparf Semi di Lino produktu līnija piedāvā risinājumu sausiem, vājiem vai bojātiem matiem, kā arī netīrai galvas ādai. Alfaparf šampūns ir absolūts kopšanas pamats, kas sagatavo jūsu matus nākamajai procedūrai. Ja vēlaties saviem matiem sniegt patiesi neparastu baudījumu, izmēģiniet Alfaparf Keratin Therapy kolekciju ar keratīna kompleksu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu