Pāriet uz galveno saturu

Hialuronskābe

Hialuronskābe ir daudzfunkcionāla cukura molekula, kam piemīt brīnumainas spējas. Tā ir mitrinoša, un to lielā koncentrācijā var atrast arī cilvēka ķermenī. Hialuronskābe spēj piesaistīt lielu daudzumu ūdens — līdz pat 6 litriem uz 1 gramu. Tas nodrošina šūnu ātru pārvietošanos ķermenī, veicinot labāku audu reģenerāciju, uzturvielu un skābekļa piegādi. Tieši šādi skābe palīdz paātrināt rētu dzīšanu, uzturēt ādu skaistu, tvirtu un mīkstu un veicina jaunu kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos.

 

Kādreiz hialuronskābi ieguva no gaiļu sekstēm, bet mūsdienās to rada laboratorijā no ģenētiski modificētām baktērijām, un rezultātā iegūtā viela ir identiska cilvēka ķermenī esošai vielai.

Hialuronskābes īpašības

Pateicoties tās brīnumainajai iedarbība, tā palīdz saglabāt ādā lielu ūdens daudzumu, kas izdalās pakāpeniski. Šādi āda ir mitrināta un mīksta ilgāk, turklāt, regulāri lietojot, pakāpeniski notiek ādas atjaunošanās un samazinās grumbas. Šīs vielas koncentrācija mūsu ādā ar gadiem samazinās, tāpēc nepieciešams to regulāri lietot serumu un krēmu veidā.

Hialuronskābes labās īpašības ādai

  • Intensīvi mitrina ādu. Lēni izdalot ūdens molekulas, pakāpeniski mitrina un baro ādu no iekšpuses.
  • Stimulē ādas šūnu augšanu un veicina kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu, kas sniedz ādai tvirtumu, elastību un mīkstina to.
  • Iekļūst dziļākajos ādas slāņos un cīnās ar priekšlaicīgu ādas novecošanos un veicina ātru grumbiņu samazināšanos, kā arī izlīdzina ādu.
  • Palīdz kopt aknes un dermatīta skartu ādu, rūpējas par taukainu ādu.

Hialuronskābes labās īpašības matiem

  • Mitrina sausus un bojātus matus, aizsargā no turpmāka mitruma zuduma un novērš to lūšanu un matu galu šķelšanos.
  • Nogludina matu šķiedras un atjauno blāvu un sausu matu mirdzumu.

Skaistumkopšanas līdzekļi ar hialuronskābi

Pateicoties tās neparastajām īpašībām un ātrajai iedarbībai, hialuronskābe ir viena no bieži lietojamām sastāvdaļām, ko izmanto skaistumkopšanas nozarē. Kosmētikas līdzekļi ar hialuronskābi ir piemēroti visiem ādas tipiem, jo īpaši mitrumu zaudējušai, sausai ādai un ādai ar novecošanās pazīmēm.

Tīra hialuronskābe tiek pievienota ādas kopšanas, nagu kopšanas un matu kopšanas līdzekļos, kā arī dažādos filleros — injekcijās, ko izmanto grumbu mazināšanai vai lūpu palielināšanai ar hialuronskābi.

Lai rūpētos par nobriedušu ādu, kas zaudējusi kontūras, regulāri lietojiet dienas un nakts krēmu ar hialuronskābi, turklāt acu krēms ar hialuronskābi palīdzēs cīnīties ar grumbām zem acīm. Vēl intensīvākam efektam lietojiet sejas masku un serumu ar hialuronskābi, lai sasniegtu grumbu izlīdzinošu un ādu nogludinošu efektu ātrāk.

Interneta veikalā notino.lv ir plašs matu kopšanas preču klāsts ar hialuronskābi — šampūni, intensīvas iedarbības matu maskas un serumi sausu un bojātu matu mitrināšanai, matu lūšanas novēršanai un sašķeltu matu galu kopšanai —, pakāpeniski izdalot ūdeni.

Atrodiet labākos mitrinošos līdzekļus ar hialuronskābi, hialuronskābes serumu vai masku un atjaunojiet savas ādas elastīgumu, sniedzot tai labāko kopšanu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu