Dekoratīvās kosmētikas otas

Dižpārdokļi

Otas tonālā krēma, pūdera, acu ēnu uzklāšanai un uzacīm

Kosmētikas ota ir lielisks piederums! Atklājiet visus dekoratīvās kosmētikas otu veidus un praktiskos grima sūklīšus, lai viegli radītu kā dienas, tā vakara grimu. Profesionāla grima ota vienmēr palīdzēs jums izskatīties nevainojami.

Dekoratīvās kosmētikas otas ar sintētiskiem vai dabiskiem sariem?

Atšķirība nav kvalitātē, bet gan tajā, kāda veida precēm varat izmantot šīs grima otas.

  • Kosmētikas otas ar dabiskiem sariem lieto pūderveida precem (sejas pūderiem, vaigu sārtumam, acu ēnām).
  • Otas ar sintētiskiem sariem ir vairāk piemērotas preču uz eļļas bāzes uzklāšanai (piemēram, lūpukrāsai vai šķidrajām acu ēnām).

Dekoratīvās kosmētikas otu veidi

Ota tonālā krēma uzklāšanai

Otas tonālā krēma uzklāšanai parasti ir biezas, sariņu izvietojums ir ciešs, un sariņi griezti taisni vai ar nelielu izliekumu. Ja izmantojat konsīleri, izvēlieties mazāku un slīpu otu konsīlera uzklāšanai — līdzekli būs vieglāk uzklāt tieši tur, kur nepieciešams.

Pūdera ota

Apaļā ota ar blīvu sariņu izvietojumu būs lieliski piemērota pūdera uzklāšanai. Pūdera otām parasti ir garāks rokturis, bet varat iegādāties arī kabuki otu, kurai ir īsāks rokturis. Kabuki ota ļaus iegūt dabisku izskatu, kā arī pilnīgu klājumu salīdzinoši īsā laikā.

Ota acu ēnu uzklāšanai

Otas acu ēnu uzklāšanai bieži ir šauras un ļoti mīkstas. Ideālā gadījumā jums vajadzētu iegādāties divas — smailu otiņu ar mīkstiem sariem (piemēram, precīzai izgaismotāja uzklāšanai no acs iekšējā kaktiņa) un platāku otiņu ērtai acu ēnu uzklāšanai uz plakstiņiem.

Lūpu otiņa

Dekoratīvās kosmētikas otu kolekcijā jābūt arī šaurai lūpu otiņai ar smalkiem sariņiem, kas palīdzēs precīzi un nevainojami uzklāt lūpukrāsu. Pamēģiniet izbīdāmu lūpu otiņu, kuru ērti varat paņemt līdzi, lai kurp arī dotos.

Uzacu sukas

Uzacu sukas parasti ir mazas, plakanas un ieliektas. Ar šādām sukām jūs ērti un precīzi varat aizpildīt trūkstošos matiņus un izveidot nevainojamu līniju. Bieži uzacu sukas ir kopā ar uzacu otiņu, kas radīta uzacu ķemmēšanai un pareizas formas veidošanai.

Ota konturēšanai

Konturēšana var šķist ļoti kaitinoša, bet ar pareizu otu tas būs pavisam viegls uzdevums. Lieliska ota konturēšanai ir ota ar ļoti bieziem, bet mīkstiem sariem, kas palīdz konturēt degunu vai izcelt vaigu kaulus.

  • Bieza un nedaudz slīpa ota vaigu sārtumam ir ideāla pareiza daudzuma vaiga sārtuma uzklāšanai uz vaigiem, lai radītu vienmērīgu un dabisku izskatu.
  • Plakana vēdekļveida ota izgaismotāja uzklāšanai uz vaigu kauliem, bet šaura ota izgaismotāja uzklāšanai ar apaļiem sariņiem palīdzēs veikt smalkākos konturēšanas uzdevumus.
  • Ota bronzerim parasti ir nedaudz ieslīpa, līdzīgi kā ota vaigu sārtuma uzklāšanai. Tomēr varat izvēlēties arī taisnu otu vai biezāku un apaļu otu — viss atkarīgs no jūsu vēlmēm.

Dekoratīvo kosmētikas otu tīrīšana

Dekoratīvās kosmētikas otas uzkrāj netīrumus un taukvielas, kas var izraisīt akni, ja tās regulāri netīrīsiet. Kāds ir labākais veids dekoratīvo kosmētikas otu tīrīšanai? Ērtākais veids ir izmantot speciālu līdzekli otu tīrīšanai.

Ideālā gadījumā otas jāmazgā ūdenī pēc katras lietošanas reizes, bet vismaz reizi nedēļā. Turiet otas ar sariem uz leju, lai novērstu ūdens iekļūšanu rokturī. Mazgājiet otas, līdz ūdens ir tīrs.

Iegādājieties profesionālas kosmētiskās otas acīm, vaigiem un lūpām, kā arī iecienītus grima sūklīšus un otu komplektus par lieliskām cenām. Mūsu piedāvājumā ir dekoratīvas kosmētikas otas no daudziem uzticamiem zīmoliem.