Sauļošanās un iedegums

Sauļošanās un iedegums
Filtrēt
MELNĀ PIEKTDIENA
Cenu diapazons

līdz

Zīmols
Rādīt vairāk
Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Vērtējums
  •   1
Dižpārdokļi

Par sauļošanās līdzekļiem

Aizsargājiet ādu un iegūstiet veselīgu iedegumu! Interneta veikalā notino.lv atradīsiet plašu sauļošanās līdzekļu klāstu visiem ādas tipiem.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet augstas kvalitātes sauļošanās līdzekļus — losjonus, eļļas un izsmidzināmus līdzekļus —, kas aizsargās no saules staru negatīvas ietekmes sauļojoties, peldoties vai nodarbojoties ar citiem vasaras sporta veidiem. Plašajā piedāvājumu klāstā noteikti katrs atradīs sev piemēroto preci ar SPF no 6 līdz 50+. Sauļošanās līdzekļi sejai aizsargā plāno sejas ādu, bet sauļošanās līdzekļi bērniem aizsargā bērnu jutīgo ādu.

Līdzekļi pēc sauļošanās nomierinās ādu. Atvēsinošas putas un ķermeņa losjoni ar pantenolu paātrinās ādas atjaunošanās procesus, kā arī sniegs tai nepieciešamo mitrināšanu.

Ja plānojat doties uz solāriju, lietojiet speciāli šim mērķim paredzētus līdzekļus. Solārija krēmi pastiprina un paildzina iedegumu. Skaistu iedegumu varat iegūt arī mājas apstākļos, lietojot pašiedeguma krēmus un bronzerus. Iedeguma intensitāti varat izvēlēties, ņemot vērā cik daudz krēma un cik bieži uzklāsiet.

Izmēģiniet tonējošas eļļas un krēmus ar SPF no Piz Buin, Lancaster, Shiseido, Sensai un Clinique vai paštonējošus līdzekļus no Vita Liberata, St. Tropez un citiem zīmoliem. Lielisks iedegums visa gada garumā.