Pāriet uz galveno saturu

Gēla nagu laka

Izveidojiet absolūti neatvairāmus nagus. Gēla lakas ir iecienītas, pateicoties to spīdumam, ērtajai uzklāšanai un ilgstošajam efektam. Meklē savu iecienīto krāsu vai eksperimentē ar jauniem toņiem, kas pieejami interneta veikalā notino.lv.

 

Gēla laka palīdzēs radīt perfektu profesionāla izskata manikīru mājās, izmantojot UV lampu vai bez tās.

Kādi ir nagu laku veidi?

UV nagu gēli, kas jātur zem UV lampas, viegli turas gan pie dabiskajiem, gan mākslīgajiem nagiem. Gēla nagi ir izturīgāki pret skrāpējumiem, un to noturība ir aptuveni 3 nedēļas.

  • Vienas darbības gēla lakas kalpo kā līdzeklis trīs vienā. Uzklājiet to divās vai trīs kārtās pēc nepieciešamības (bāze, pamatkārta un virskārta).
  • 3 darbību gēla lakai ir tikai viena funkcija — kalpot kā bāzei, pamatkārtai un virskārtai.

Gēla lakas, kam nevajag lampu, darbojas kā standarta nagu lakas. Taču to formula ir citādāka un to noturība ir līdz pat 2 nedēļām. Tās arī nožūst ātrāk un ir vieglāk noņemamas ar gēla lakas noņēmēju.

Lai arī ko jūs izvēlētos, rezultātā vienmēr būs nevainojams gēla manikīrs. Neaizmirstiet par naga formas izveidošanu pirms gēla lakas uzklāšanas, lai izskats būtu profesionāls.

Uzticieties iecienītiem gēla nagu komplektiem un kvalitatīvām gēla lakām no OPI, Sally Hansen, Le Mini Macaron un citiem. Kura būs jūsu iecienītākā?

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu