Pāriet uz galveno saturu

SALLY HANSEN

NEATKARĪBAS UN SKAISTUMA SPĒKS

Mēs uzskatām, ka skaistums dzimst brīdī, kad radāt to sev un vienmēr cenšaties to uzturēt. Tieši tāpēc ir radīts zīmols Sally Hansen, lai sniegtu jūsu nagiem nepieciešamo kopošanu. Preces. Zinātība. Iedvesma. Rezultāts, kas līdzinās salona apmeklējumam, kad vienkārši to izdarījāt savām rokām. Un tas ir arī gandarījums, ka katru dienu varat justies labi.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

PAR ZĪMOLU SALLY HANSEN

Sally Hansen — roku radītā skaistuma spēks. Šis ir viens no sekmīgākajiem nagu kopšanas līdzekļu zīmoliem ar vienkāršu filozofiju — viņi uzskata, ka visprecīzākais skaistums veidojas brīdī, kad sieviete pati rūpējas par savām rokām un veido to skaistumu.

 

Selija Hensene bija ļoti spēcīga sieviete, novatore un moderna stila ikona, kas pagājušā gadsimta 50. gados, pateicoties savai apņēmībai, kļuva par sekmīgu uzņēmēju. Kopš nu jau leģendārās nagu lakas Sally Hansen Hard as Nails® Hard as Wraps™ uzņēmums ir laidis klajā daudz citu kosmētikas līdzekļu, kas palīdz jums izveidot burvīgu manikīru un pedikīru mājas apstākļos, vienlaikus radot gandarījuma sajūtu par profesionālu rezultātu, kādu parasti varētu iegūt tikai skaistumkopšanas salonā.

Vai jums patīk īsie brīži, kad varat parūpēties par savu skaistumu? Zīmola Sally Hansen skaistumkopšanas līdzekļu klāsts piedāvā visu vajadzīgo šiem atslodzes brīžiem, tostarp zinātību un iedvesmu. Vienalga, vai izvēlaties iecienīto zīmola Sally Hansen gēla nagu laku vai īpašo kopšanas līdzekli Sally Hansen NailGrowth Miracle®, jūs noteikti varēsiet priecāties par lieliskajiem rezultātiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu