Pāriet uz galveno saturu

Violeta lūpu krāsa

Nebaidieties izmantot violetu lūpukrāsu un izcelt lūpas šādā unikālā veidā! Violeta lūpukrāsa lieliski piestāv cilvēkiem ar melniem matiem, zaļām acīm vai bālu ādu. Tomēr ikvienam ir kāds piemērots violets tonis. Atrodiet sev piemērotu toni jau šodien un izbaudiet nevainojamu un unikālu grimu. Vai izvēlēsieties ceriņkrāsas, tumši violetu vai ultravioletu krāsu?

 

Kuru violetās lūpukrāsas toni jums vajadzētu izvēlēties?

  • Gaiši violeta spīdīga lūpukrāsa ar rozā apakštoni optiski palielina plānas lūpas.
  • Tumši violeta matēta lūpukrāsa lieliski piestāv dabiski pilnīgām lūpām.

Ja lūpas bieži kļūst sausas, noteikti izvēlēties mitrinošu violetu lūpukrāsu. Ja uztraucaties, ka lūpukrāsa neturēsies ilgi, atrodiet ilgnoturīgu, īpaši noturīgu violetu lūpukrāsu, kas turēsies visu dienu.

Mūsu padoms: izvēlieties saderīgu violetu grimu un apģērbu! Izmantojiet violetas acu ēnas, violetu nagu laku vai violetus aksesuārus. Taču neaizmirstiet — kas par daudz, tas par skādi! Tāpēc pārliecinieties, ka nepārcenšaties!

Pirms uzklājat violetu lūpukrāsu...

Vienmēr sāciet ar labu lūpu kopšanu. Ja jums patīk tumši lūpukrāsas toņi, jo īpaši matēti, lūpu kopšana ir vēl svarīgāka. Tumši toņi izceļ katru sejas vai lūpu nepilnību. Pirms lūpukrāsas uzklāšanas izmantojiet labu lūpu skrubi un mitrinošu lūpu masku! Neaizmirstiet arī uzklāt lūpu balzamu, kuru vienmēr vajadzētu ņemt līdzi.

Atrodiet kvalitatīvu lūpukrāsu, uz kuru var paļauties! Lietojiet Maybelline, L'Oréal Paris, GA-DE vai Lancôme spīdīgu vai matētu violetu lūpukrāsu. Ja jums patīk dažādība un pārmaiņas, iegādājieties arī klasisku sarkanu vai ekstravagantu melnu lūpukrāsu!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu