Pāriet uz galveno saturu

Koraļļu toņa lūpu krāsa

Izceliet lūpas ar klasisko koraļļu toņa lūpukrāsu, kas piestāv ikvienam! Koraļļu toņa lūpukrāsa ir izcili piemērota gan darbam, gan vakara pasākumiem. Atrodiet sev piemērotāko koraļļu toņa lūpukrāsu un apburiet apkārtējos!

 

Spīdīga vai matēta koraļļu toņa lūpukrāsa?

Lūpukrāsa jāizvēlas, ņemot vērā lūpu formu, gadalaiku un gadījumu.

  • Spīdīga, mitrinoša koraļļu toņa lūpukrāsa vai lūpu spīdums lieliski noder vasarā, kad lūpām nepieciešama atbilstoša mitrināšana. Tā ir īpaši piemērota plānām lūpām, jo piešķir apjomu.
  • Matēta koraļļu toņa lūpukrāsa ar apbrīnojamu pigmentāciju ir vislabāk piemērota pilnīgām lūpām. Tā lieliski der vēsajiem mēnešiem un vakara pasākumiem.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties ilgnoturīgu matētu vai spīdīgu koraļļu toņa lūpukrāsu, pārliecinieties, ka tā sader ar jūsu apģērbu. Tādējādi jūsu lūpukrāsa izskatīsies satriecoši!

Padariet savu koraļļu toņa lūpukrāsu noturīgāku ar rūpīgu lūpu kopšanu

Vēlaties izbaudīt īpaši noturīgo koraļļu toņa lūpukrāsu pēc iespējas ilgāk? Tad neaizmirstiet rūpīgi sagatavot lūpas ar lūpu skrubi vai mitrinošu masku!

Uzticieties Rimmel, L'Oréal Paris vai Catrice koraļļu toņa lūpukrāsu kvalitātei un priecājieties par izteiksmīgām lūpām!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu