Pāriet uz galveno saturu

Rozā lūpu krāsa

Rozā lūpukrāsa izceļ lūpas un liek tām izskatīties pasakaini. Tā ir vienlīdz ideāli piemērota gan izsmalcinātam dienas, gan satriecošam vakara grimam. Lai iegūtu nevainojamu rezultātu, izvēlieties piemērotu ilgnoturīgas rozā lūpukrāsas toni, ņemot vērā savu ādas toni. Jums atliek tikai noskaidrot, kura rozā lūpukrāsa vai ilgnoturīgais lūpu spīdums ir piemērots tieši jums un kā to lietot!

 

Kuru rozā lūpukrāsas toni izvēlēties?

  • Aveņu rozā vai tumši rozā lūpukrāsa izskatās krāšņi gan vasaras, gan ziemas tipam, tā akcentē lūpu formu un izceļ kontrastus — jo īpaši, ja jums ir gaiša āda un tumši mati.
  • Gaiši rozā lūpukrāsa ir ideāli piemērota ikvienam, kuram ir maigi rozā āda, jo īpaši ar vasaras raibumiem.
  • Koraļļu rozā lūpukrāsa ar oranžu apakštoni izskatās lieliski uz jebkura ādas toņa. Šī lūpukrāsa patiešām piestāv ikvienam, un to var lietot katru dienu.

Matēta vai spīdīga rozā lūpukrāsa?

Matēta rozā lūpukrāsa ir lieliski piemērota vakara tēlam vai vēsākām dienām. Vasarā izvēlieties mitrinošu spīdīgu rozā lūpukrāsu vai lūpu spīdumu, kas liek lūpām izskatīties kārdinošām. Vasara ir ideāls laiks, lai lietotu ūdensnoturīgu rozā lūpukrāsu, kas noturēsies pat pēc peldes.

Izmēģiniet Mac, Maybelline, Yves Saint Laurent vai citu zīmolu rozā lūpukrāsas. Vēlaties vairāk krāsu, kuras pievienot savai kolekcijai? Varbūt jūs interesē oranža, burgundijas toņa lūpukrāsa vai vislabākā sarkanā lūpukrāsa?

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu