Pāriet uz galveno saturu

Giorgio Armani

Armani

Zīmolu Armani raksturo elegance, kur nemainīgas vērtības satiekas ar mūsdienu tendencēm. Džordžo Armāni tiek uzskatīts par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem Itālijas modes dizaineriem. Viņa unikālais stils, kurā ikdienišķais satiekas ar mazumiņu ekscentritātes, ir iekarojis miljoniem sieviešu siržu visā pasaulē. Gluži tāpat kā viņa dizaina apģērbu, zīmola Armani kosmētiku un smaržas raksturo kvalitāte, nemainīgas vērtības un panākumi.

Pirms sava zīmola dibināšanas Armāni strādāja kā neatkarīgs dizainers dažādos modes namos. Ar savu pirmo kolekciju viņš nāca klajā 20. gadsimta 70. gados, un neilgi pēc tam sekoja arī zīmola Armani kosmētika, dekoratīvā kosmētika un smaržas.

Pēcskūšanās līdzeklis Armani Acqua di Giò un smaržas sievietēm Armani Si ir nemainīga klasika, kas nepārprotami ir iegājusi vēsturē un joprojām ierindojas pieprasītāko aromātu augšgalā. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku pārbaudītai vērtībai vai mūsdienīgai aromāta interpretācijai, Armani vienmēr būs pareizā izvēle.

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu