Pāriet uz galveno saturu

Aveda

Aveda

Mūsdienu patērētāja svarīgākās vēlmes un vajadzības ir pīlāri, uz kuriem balstīts Aveda zīmols. Viens no pīlāriem ir augstā Aveda produktu kvalitāte, dabīgās sastāvdaļas un to inovācija. Aveda matu kopšanas produkti satur vidēji 90 % dabīgās izcelsmes sastāvdaļu. Zīmols ir 100 % vegānisks. Produktu mērķis ir sniegt īstu labsajūtu. 

Rūpes par planētu un tās iedzīvotājiem ir ne tikai uzņēmuma pīlārs, bet arī misija. Aveda ir pirmais kosmētikas zīmols, kurš ražo produktus 100 % no vēja enerģijas. Uzņēmums ir arī viens no galvenajiem pārstrādātā iepakojuma samazināšanā. Atkritumu un oglekļa seku samazināšana jeb atbildīga resursu izmantošana – tā Aveda rūpējas ne tikai par skaistuma pasauli, bet arī par zemeslodi.

Starp iecienītākajiem produktiem ir Aveda šampūns vai kondicionieris. Aveda matu kopšanas produkti ir ikoniski. Grima cienītājus iedvesmo Aveda tonālais krēms, savukārt vīrieši novērtē Aveda Men produktus. Ikviens, kam rūp tīrais kosmētisko produktu sastāvs un vide, var atrast kaut ko sev piemērotu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu