Pāriet uz galveno saturu

Apivita

Bites ir dabas amatnieces, kuras veido dzīvi.

Bez bitēm pasaule nevarētu pastāvēt.

Uzņēmumā APIVITA visus darbus darām, domājot par bitēm.

Ieskatīsimies, kas notiek zīmola APIVITA precīzajā bišu stropā.

Šo filmu zīmolam APIVITA un apvienībai Cosmetics Europe veidoja filmu studija BBCStoryWorks Commercial Productions.

Papildinformāciju skatiet tīmekļvietnē https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html (angļu valodā)

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Par zīmolu Apivita

Dabiska. Efektīva. Visaptveroša. Zīmola Apivita kosmētika tiek ražota saulainajā Grieķijā. Šo zīmolu raksturo visaptveroša pieeja skaistumkopšanai, laimei un veselībai. Šā zīmola preces sekmē līdzsvarotu un harmonisku dzīvesveidu, un tajās izmantotas augstās kvalitātes sastāvdaļas, un tajās neatradīsiet ftalātus, silikonu un minerāleļļas.

 

Zīmola Apivita vēsture aizsākās 1972. gadā, kad to nodibināja jaunie farmaceiti Niks un Niki Kucjani. Viņus iedvesmoja bites, Grieķijas daba un Hipokrata visaptverošā pieeja. Nosaukums Apivita ir veidots no latīņu valodas vārdiem apis (bite) un vita (dzīve), jo bišu veltes ir galvenās šā zīmola kosmētikas sastāvdaļas.

Izmēģiniet uz sevis zīmola Apivita brīnišķīgās iedarbības skaistumkopšanas līdzekļus. Varat izvēlēties, piemēram, iecienītos mitrinošās sērijas līdzekļus Apivita Aqua Beelicious, preces no iemīļotās pretnovecošanās līdzekļu sērijas Apivita Bee Radiant, ādas kopšanas līdzekli Apivita Cleansing vai ļoti iedarbīgo sejas masku Apivita Express Beauty. Jums varētu patikt arī nostiprinošais krēms un serums Apivita Queen Bee, izsmidzināms līdzeklis pret matu izkrišanu Apivita Hair Loss vai pretgrumbu līdzeklis Apivita Wine Elixir.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu